Wpis z mikrobloga

103 + 1 = 104

Tytuł: Lagrange. Listy z ziemi.
Autor: Istvan Vizvary
Gatunek: weird fiction
Ocena: ★★★★

Co To Bylo...? Moze moja ocena bylaby wyzsza, gdyby w opisie ksiazki bylo zaznaczone ze mamy tutaj doczynienia z WEIRD fiction a nie science fiction. Tak czy inaczej zmeczylem ta ksiazke - poczatek byl dosyc ciekawy i "normalny" + miala kilka ciekawych pomyslow (osobista SI pomagajaca w zyciu, listy z ziemi, katastrofa na ziemi, opowiesci narratora) ale oprocz tego w ogole nie wiadomo o co tutaj chodzi - chronologia wydarzen jest totalnie bez sensu, postacie umieraja i wracaja, pojawiaja sie i odchodza.
Mysle ze mozna polecic jedynie fanom gatunku weird fiction - osoby szukajace zwyklego science fiction nie beda zadowolone.

Wpis dodany za pomocą tego skryptu

#bookmeter #ksiazki #scfi #czytajzwykopem #weirdfictionbookmeter
abralinc - 103 + 1 = 104

Tytuł: Lagrange. Listy z ziemi.
Autor: Istvan Vizvary
Gatun...

źródło: 1103474-352x500

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@abralinc mi się nawet podobało aż do beznadziejnego i banalnego finału. Wyglądalo jakby autor zorientował się, że czas już konczyć i na odwal napisał "#!$%@? wie o co mi chodziło ale macie nikomu niepotrzebny happy end"
  • Odpowiedz
  • 1
@tomekruslan: W mniej wiecej polowie ksiazki poddalem sie z probami zrozumienia o co tutaj chodzi, zakonczenia tez do konca nie zrozumialem (jaki kur.. Dawid!?!??!) ale kilka razy podczas lektury mialem pewnosc i dalbym sobie reke uciac ze autor pisal niektore fragmenty pod wplywem jakichs substancji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz