Wpis z mikrobloga

hej Murki!
pamiętacie może z mojego tagu: #w8jek
taką animację Nocny pociąg bez mięsa?
niespodziewanie pojawił mi się pomysł na kolejny projekt do szuflady, poszło na tyle szybko, że udało mi się zrobić scenopis i nawet przygotować testową grafikę, którą właśnie widzicie i tak, skojarzenia z "nocnym pociągiem bez mięsa" są jak najbardziej słuszne bo oto:
NOCNY SEANS BEZ MIĘSA xD

macie jakieś dziwactwa, które denerwują Was w kinie?

#tworczoscwlasna #rysujzwykopem #kino #animacja
WUJEKprzezUzamkniete - hej Murki!
pamiętacie może z mojego tagu: #w8jek
taką animację...

źródło: nocny_seans_00000

Pobierz
  • 9
@WUJEKprzezUzamkniete raz jedna laska ze dwa fotele ode mnie ściągnęła buty i zaczęło #!$%@?ć takimi syrami, że miałem ochotę wyjść na powietrze w połowie seansu. Przed moją siostrą natomiast kiedyś usiadł koleś i w połowie filmu wyciągnął wędzona makrelę, kulturalnie rozwinął papier, rozłożył na kolanach i zaczął konsumować xD. Z takich bardziej aktualnych rzeczy to zdarzyło mi się siedzieć obok jakiejś dziuni, której kompletnie nie interesował film (pewnie ją typ zaprosił, to
@WUJEKprzezUzamkniete: bardzo fajnie zrealizowane, muzyka też świetnie współgra
https://soundcloud.com/kowalik-807742772/relaks-na-lodce
Może te kadry jak typ tam robi odmięsnianie mogłyby być o parę ułamków sekund dłuższe
Also czarny ekran w intro trochę może niektórych ludzi mylić, że odtwarzacz laguje (czasem tak się dzieje po kliknięciu szybko play i daniu na pełny ekran)
Ale ogólnie bardzo spk
Przypomina mi to taki jeden chy a zagraniczny film animowany, który leciał kiedyś na tvp kultura i