Wpis z mikrobloga

Ojoj biedy Memcen dostał gazem po oczach. A polece klasykiem: „po #!$%@? on się w ogóle tam #!$%@?ł?” ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie dość, że każdy zatrzymany przez policję z protestujących był nietrzeźwy XD z koszy wysypują się puste butelki po wódce, na chodnikach są dziury po brakujących kostkach brukowych ale to Tusk zły i metody Tuska, policja Tuska niewinnych gazuje i pałuje XD ten sam poziom co sebixy na meczach krzyczący „#!$%@? policję” tylko dlatego, że pilnują porządku XDD Jesteście żałośni kuce i pisowcy #sejm #polityka #bekazpisu #bekazkonfederacji #konfedepis #protest
Wezzore-04 - Ojoj biedy Memcen dostał gazem po oczach. A polece klasykiem: „po #!$%@?...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@dzkeson zapomniałeś o pisowcach i jeszcze gorszych kucach, którzy wierzą w niższe podatki i wywracanie stolika xD a i jeszcze w to, że konfa nie wejdzie w koalicję z pisem. Leć tam zlizuj już gówno z pośladów Jarka bo niedługo wchłonie tą waszą konfunie pewnie
  • Odpowiedz
@dzkeson: Ale to ty zostałeś wyruchany przez Memcena, który krytykował posłów idących na protesty przedsiębiorców i kobiet gdzie mieli problemy, a teraz sam polazł, miał problemy i płaczecie nad jego losem, a nad losem posłów z byłej opozycji nie płakaliście, biliście PiSowi brawo...
  • Odpowiedz
  • 0
@dzkeson nie wiem jakim cudem krytykę Memcena i ich pierdzielenia od razu implikujesz do bycia wyznawcą Tuska (,) są tylko dwie możliwości? Albo bycie bezmozgim wyznawcą konfy albo tuska?
  • Odpowiedz
@Wezzore-04 Inni co przechodzili obok też byli wyposazeni w odpowiednie atrybuty. W jednej ręce biało czerwona flaga w drugiej 0,7 bociana lub 4pak Tyskiego. Jak później jadę autostrada i stoję w korku 1h bo taka patola blokuje drogę, to szlag mnie trafia.
  • Odpowiedz
@gluchy987 podobnie na marszu niepodległości, tylko tam im przeszkadza Empik i trzeba zrobić wjazd do środka albo rzucają racą komuś w okno żeby spalić mieszkanie. Podobny stan umysłowy
  • Odpowiedz
@dzkeson: Lubisz kakao, myślę że ukrytych wielbicieli znajdziesz wśród Braunowców, oni tak jak przyjaciele z CCCP, fala kacapów starszych jedzie w kakało młodych. Pokrętnie jeszcze tłumaczą swój hetero stajl xD Tylko mi nie mów że nie jadą się tam w żopu, jakoś w wojskach NATO o tym nie słychać, a słychać w miłujących kacapską tradycję.
  • Odpowiedz