Wpis z mikrobloga

#hotelparadise Oglądałam wszystkie sezony, ale w tym wyjątkowo mnie #!$%@? spuszczanie się nad Eldursi XDD Nie wiem, zawsze wchodzi w zwolnionym tempie, ujęcia jak największej gwiazdy hollywood i każdy musi powiedzieć że jest piękna. No jest niewątpliwie, ale śmieszne to.
  • 5
  • Odpowiedz
@34ruda34: śmieszne to było do 3 sezonu,potem stało się to żenujące,a teraz jest nie do zniesienia. Bardzo szkoda że jej nie wymienili na inną prowadzącą. O ile lektor w miarę się poprawił, po fuckupie w poprzednich edycjach i wrócił na właściwe tory, tak ona dalej to samo. Niestety produkcja dalej ma w dvpie sugestie widzów,i myślą że wystarczy zmienić lokalizację i już jest super. Heh...
¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Kakarot_Z: w sumie to nie rozumiem jej fenomenu... Nic tam nie robi oprócz poważnej miny na rajskiej wyroczni, a wtedy wygląda jak srający kot..
Lektor też jakiś słaby w tym sezonie, może jeszcze coś pokaże.
Brakuje tam jakiegoś wodzireja na początku sezonu żeby po rozkręcał dymy i imprezy
  • Odpowiedz
Lektor też jakiś słaby w tym sezonie, może jeszcze coś pokaże.


@KwasneMleko: No słabo mu idzie ,kiepsko wypada, ale przy takich nudziarzachi tak jakoś mu to wychodzi i, w sumie obecnie tylko jego idzie słuchać,reszta to momterski kicz, bo pokazują ich nadąsane znudzone miny i ich zachowania,zamiast np.pokazać ,,wieczorne chlanie'' i ich rzeczywiste zachowania ,a chlali bo rano ledwo żywi wstali a większość głowa bolała ,to co ma lektor komentować
  • Odpowiedz
@Georegik: już to kilka razy wspominałem... Ale wygląda na to, że dalej alko jest w mniejszej ilości niż w pierwszych sezonach, albo dziewczyny mniej piją a chłopaki przez to, że ćwiczą mogą mieć słabszą głowę, stąd kac po jednej z imprez
  • Odpowiedz