Wpis z mikrobloga

@raban321:

@kaszawspreju:

Ciężko mi wytłumaczyć, piwo piję od właściwie niedawna i jeszcze parę miesięcy temu bym powiedział, że kompletnie wszystkie piwa smakują tak samo, teraz czuję, że Carlsberg jest jakoś tak dziwnie sztucznie gorzki, a perła jakoś tak... Sensowniej. Nie wiem, ale chyba nie spotkałem osoby która by powiedziała, że Perła smakuje tak samo
  • Odpowiedz
@dzolll: Szczerze mówiąc, export piłem tylko raz i to w czasach, gdy gardziłem piwem, więc sam stanowiska nie zajmę. Ale większość ludzi z 'moich rejonów' raczej preferuje chmielową.
  • Odpowiedz
@msichal: no a ja od jakiegoś roku już mogę nawet cały wieczór pić carslbergi i wysączyć z 8, a jak chciałbym tak zrobić z perłą to po trzecim już bym odpuścił XD zależy też od konkretnej partii bo prawie każda smakuje inaczej, ale odkąd perła stała się mocno rozpoznawana to pogorszyli smak, bo wiadomo rynek trzeba zapełnić, a nie można czekać na naturalne powstawanie piwa
  • Odpowiedz
@v00: Mam milijony gier na stimie i nie chce mi się w nic grać... Nie wiem, wyrosłem, zgorzkniałem albo coś. Gram w coś godzinę-dwie i już nie odpalam więcej.
  • Odpowiedz
@Xenesthis: Raczej ze zmyslem węchu ;) Koncernowe piwa piję na tyle rzadko, że niespecjalnie je rozróżniam, niemniej chodziło mi o to, że na pewno radykalnie się na ich tle nie wyróżnia.
  • Odpowiedz