Wpis z mikrobloga

@DelicjeSzampanskie:
Wszystko zaczęło się w 2014 r., kiedy włodarze Realu Madryt zdecydowali się (przynajmniej na jakiś czas) usunąć krzyż z herbu. Taka decyzja wydawała się być podyktowana wymaganiami arabskich sponsorów klubu, ale nic bardziej mylnego - tak naprawdę wymagał tego ktoś znacznie ważniejszy w całej, sportowej układance Los Blancos - Lucyfer. Nie mogę potwierdzić tych informacji w 100%, ale w 2014r. właściciel - Florentino Perez, Szatan oraz Karim Belzebub podpisali pakt.
  • Odpowiedz
@DelicjeSzampanskie: Ja #!$%@?, #!$%@?ć Real #!$%@?. Spalić, zburzyć Santiago Bernabeu do #!$%@?. No żesz #!$%@? jego mać tego nie da się opisać. I jeszcze w 90+ min. musiał strzelić, pajac. Pewnie to wszystko było #!$%@? zaplanowane. Ta nadzieja Cules. Do #!$%@? nędzy, żeby potem Benatia, a następnie Ronaldo #!$%@? to wszystko. Na 100% to taktyka Zidane'a. Żeby nas, kibiców FC Barcelony #!$%@?ć psychicznie. Jestem porażony. Boże, czy ty to widzisz? Ja
  • Odpowiedz
@DelicjeSzampanskie Wszystko zaczęło się w 2014 r., kiedy włodarze Realu Madryt zdecydowali się (przynajmniej na jakiś czas) usunąć krzyż z herbu. Taka decyzja wydawała się być podyktowana wymaganiami arabskich sponsorów klubu, ale nic bardziej mylnego - tak naprawdę wymagał tego ktoś znacznie ważniejszy w całej, sportowej układance Los Blancos - Lucyfer. Nie mogę potwierdzić tych informacji w 100%, ale w 2014r. właściciel - Florentino Perez, Szatan oraz Karim Belzebub podpisali pakt.
Od
bezczelny_klamca - @DelicjeSzampanskie Wszystko zaczęło się w 2014 r., kiedy włodarze...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • Odpowiedz