Wpis z mikrobloga

@Nowystaryziel zoba wyżej jaka #!$%@? w rurkach o Tobie pisze.

#bekazinceli to się ciebie kochaniutki tyczy.

raz że uogólniasz zdanie jednego piwniczaka na wszystkich wykopowych ekspertów
dwa nie masz jaj nawet go zawołać, jak przytaczasz jego słowa
no i nawet niech będzie trzecie, dopuszczasz że ktoś ma inne zdanie niż Ty?
  • Odpowiedz
@kuncfot: #!$%@? w rurkach to jesteś ty incelu prawiczku którym gardzą nawet grube lochy. Takim leszczom jak ty to się łeb do kibla wsadzało w szkolnej toalecie i wodę spuszczało. Wyszczekany jesteś ale tylko przez internet. W realu to łeb byś spuścił i słowem się nie odezwał.
  • Odpowiedz
@NaczelnyAgnostyk: @Saddam_Husajn Radzę odwiedzić w wolnym czasie najbliższe liceum, lub nawet technikum i porównać sobie Roxankę do dziewczyn. Ponad połowa będzie ładniejszych od niej. Po drugie ona przesadziła z zabiegami i operacjami, bo już wygląda na 30+. No ale tak zawsze było, że młodsze dziewczyny się postarzały makijażem, a starsze próbowały się odmładzać.
  • Odpowiedz
@NaczelnyAgnostyk: Możesz przy okazji kiedyś, ale nie wiem do czego się tak spuszczacie. Zwykła przeciętniara, która sobie operacje porobiła tylko się oszpecając. Przyznam szczerze, że dopiero teraz sprawdziłem jak aktualnie wygląda, bo wcześniej pamiętałem ją z czasów eurowizji junior i właśnie wypokowych fanbojów, którzy wrzucali jej zdjęcia.
Z poniżej przeciętnej licealistki awansowała na najzwyklejszego szonika klubowego z wyglądu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz