Wpis z mikrobloga

@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU: Miałem taki wielopokoleniowy dom po sąsiedzku, w sumie dalej jest ale już nie jestem ich sąsiadem. Co się tam #!$%@?ło to głowa mała xD Pijackie awantury, krzyki dzieci (a po podwórku biegało ich sporo bo wiadomo wszyscy na kupie i każdy minimum dwójka dzieci), do tego jeszcze oczywiście psy, koty itp. Dom ogólnie zadbany, sąsiedzi też niby ogarnięci, ale jak popili to brat na brata policję wzywał. Kabaret XD
  • Odpowiedz
tylko to nie jest kwestia domu wielorodzinnego a osób które tam mieszkają.


@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU: Pewnie tak, ale jakby mieszkali osobno to by się nie awanturowali. Ogólnie to nie znam przypadku w którym ktoś chwaliłby sobie mieszkanie w wielopokoleniowym domu (no dobra jeden, ale to 50 letni kawaler który lubi dziabnąć a mamusia mu wszystko ogarnia, ugotuje upierze itp. czasem tylko dupe truje żeby nie pił.) Co nie oznacza że osób ktore sobie
  • Odpowiedz
@mickpl: Presstytutki lubią pieniądze od deweloperów, a deweloperzy lubią takie akcje w stylu: "chcemy dopłat do mieszkań, ale nie dla nas, tylko dla młodych rodzin"
  • Odpowiedz
@AbaKowner: Tobie na nic, ale deweloper może o wartość dopłaty podnieść marżę, a dla banku im więcej do spłaty tym większe odsetki :) Nie ważne czy dopłaci Państwo (jak w BK2%) czy dopłaci Kowalski.
  • Odpowiedz
Ludziom zadowolonym z mieszkania z rodziną w dużym domu którego nie trzeba spłacać


@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU: Nie znam takich. Sam mieszkałem z rodzicami u dziadków i Bóg mi świadkiem, że jeśli sytuacja życiowa mnie do tego nie zmusi to w życiu nie doprowadzę do tego, żeby mieszkać z żoną ani u moich, ani u jej rodziców.
  • Odpowiedz
@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU: Tak powstają uwaga... wszystkie artykuły w prasie.
Czy Ty myślisz, że dziennikarze rozmawiają z 100 osób żyjących w domach wielopokoleniowych i potem piszą o tym laurkę? Nikt by tego nie czytał. Dziennikarzowi ktoś np. opowiada albo widzi to na Facebooku, że ciężkie jest życie z rodzicami. Po czym zaczyna szukać więcej takich historii, aby zbudować na tym artykuł.
  • Odpowiedz
@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU: najlepsze ze istotny procent ludzi nie ma nawet opcji w czymś takim mieszkać bo komuniści (a później nieodpowiedzialni rodzice) upychali 4-5 osobowe rodziny na 45m2 i teraz wielkie zdziwienie ze przyrost naturalny szoruje po dnie xd
(Chyba że ktoś uważa ze to nie patola i można przecież mieszkać z żoną i dziećmi w jednym pokoju z 2 rodzeństwa ze swoimi partnerami w wieku ~30 lat XD)

I dlatego kryzys nieruchomości
  • Odpowiedz