Wpis z mikrobloga

@odyn88 boxdel brał udział w tylu projektach że aż sam musiał zrezygnować
Dzisiaj poszedł leak na Twitterze w pokoju nr 6 że odszedł z goats
Oraz wiele przyszłych planów na fame 21 ale to tylko ci co byli będą wiedzieć
  • Odpowiedz
@10kobla: Tak właśnie myślałem, że nie bez powodu go z tych miniaturek #!$%@?ł.
Ciekawe o co poszło chociaż ja obstawiam "ogarniemy to stary" i się w końcu budda #!$%@?ł, że sam musi wszystko ogarniać.

Oraz wiele przyszłych planów na fame 21 ale to tylko ci co byli będą wiedzieć


@kopalnia554: nie byłem tam a wiem o większości rzeczy. a pewnie do jutra będę wiedział wszystko.
  • Odpowiedz
@marv0oo oczywiście a czy boxdel to pierwszy raz zrobil w swojej karierze internetowej?
Ale myślę że boxdel ma tzw "bombę atomową" na tych wszystkich influencerow
Dlatego Wardęga tak przy nim się kleił
  • Odpowiedz
@kopalnia554: na tym ten kanał polega. Nie każdy ma czas i ochotę słuchać #!$%@? 10 typa przez 4h jak można to skrócić w 3-4 minuty. I tak raz dziennie poświęcam te 15 minut i nie muszę obserwować tych debili na insta, x, fb i #!$%@? wie gdzie jeszcze bo akurat teraz tam wrzucą coś ciekawego.
  • Odpowiedz
  • 2
@WhiskeyIHaze: Boxdel przykleja się jak gówno do buta. Dostał 10% udziałów, więc raczej jego udział miał być marginalny, ale jednak jego nazwisko widnieje w krs. Budda inwestuje sporo pieniędzy w ten projekt, więc po ciągnąć za sobą smród.
  • Odpowiedz
  • 1
@WhiskeyIHaze: To pragmatyczne podejście. Sam wiesz jak to jest z pieniędzmi i znajomościami. Nikt tak nie może zaszkodzić jak przyjaciel. Poza tym idzie w świat dobry PR.
  • Odpowiedz