Wpis z mikrobloga

@Towarzysz_Sobaka: ona taka malpkowata i no cóż i gustach się nie dyskutuje. Z Jako kobieta np lubię popatrzeć na takie z tyłeczkiem i cyckiem babeczki. A ta płaska raczej mało bystra. Pamiętam Drążek to miał jedną fajną inteligentniejszą ta co tata pływał na statkach i miała bliźniaczkę chyba ale go zostawiła.
  • Odpowiedz
@Dzikamery: czarni też „małpkowaci” ale wiesz, że masa białych wchodzi z nimi w związki. ( ͡° ͜ʖ ͡°) A tak swoją drogą, niby o gustach się nie dyskutuje, a za każdym razem trzeba jej dosrać, że ma „malpkowatą” twarz, oczywiście dodając, że to tylko opinia i o gustach się nie dyskutuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A o Synie każdy milczy. Taka piękna (
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Sobaka Szczerze to ostatnio obejrzałem sobie jeszcze raz jedne z pierwszych jego filmów z Siquior. Odcinki z Ulką, z kawoszem z bez planu, mini serię daily vlog itp. Czuć tam dobry vibe, fajny montaż, fajna muza, nieraz fajni goście w odcinkach, widać jakieś napracowanie przy montażu i fajne pomysły. Polecam porównać te stare i nowe filmy. Przepaść. Tych dzisiejszych już nie odpalam bo mdli mnie jak oglądałem.
  • Odpowiedz
@misiaczkiewicz: Lubiłem jego montaż i progres w tym, jaki obserwowałem. Dlatego mam wciąż jakiś tam dziwny sentyment pomimo tego, że nie ma sensu oglądać tego, co teraz pokazuje. Tak jakby odrzucił swój target i co jakiś czas próbował nagrywać coś innego dla innego targetu. Taki upadek jakości, jakby z coraz większego progresu, nagle wcisnął hamulec i wzorował się na kimś pokroju łysego. Zresztą nawet łysy to przy szurostwie Damiana, źle nie
  • Odpowiedz
@misiaczkiewicz: @adik75 My wszyscy tu jesteśmy dzięki Damianowi. Jego pozytywny vibe lata temu sprawił iż masa,ludzi zaczęło się interesować Filipinami. Mnie ujęła np otwartość i serdeczność Filipińczyka. I taką oni mają metalnosc, zagadają, pośmieją się, podziela się własnymi historiami po czym skończy się na imprezie Karakoe.
A co się stało z Damianem. Urósł na tyle by wrzucać materialy od święta, stała widownia połapała się na damianach krzywych akcjach a na dzień
  • Odpowiedz