Wpis z mikrobloga

@BombaskaEskadraLotnicza: Wstawiłeś obrazek z napisem "bede rzigoł" pod jej zdjęciem, więc zapytałem czy wolisz chłopców. Później nazwałeś ją "urwisko" mimo, że nie masz dowodów na jej uprawianie tego zawodu a później wymyśliłeś sobie, że trzepię do niej. Ja tu jestem zjebem... :) Ja rozumiem, że można być waginosceptykiem, ale aż tak?
  • Odpowiedz
@BombaskaEskadraLotnicza: Takich jak Ty czyli takich sfrustrowanych polaczków zawistnych, że ktoś ma więcej pieniędzy i robi to coc chce. Ja zdaję sobię sprawę, że Was jest pierdylion, ale to, że jest Was dużo nie oznacza, że postępujecie prawidłowo. Wręcz żenujące jest to, że z zazdrości ludzie piszą takie rzeczy, ale jakoś frustrację trzeba złagodzić nie? Ja też się nie fascynuję Lewandowską a momo to nie wyzywam jej od #!$%@? tylko dlatego,
  • Odpowiedz
Takich jak Ty czyli takich sfrustrowanych polaczków zawistnych, że ktoś ma więcej pieniędzy


@kidi1: To, że komuś nie podoba się jej szpetny ryj to nie znaczy, że jej czegokolwiek zazdrości. Sfrustrowany to chyba ty jesteś swoją niespełnioną miłością do niej xD
  • Odpowiedz
@BombaskaEskadraLotnicza: Nie ma szpetnego ryja. Ma normalną twarz. Możemy porównać z Twoją skoro jej jest według Ciebie szpetna. Co ma takiego szpetnego? Pryszcze? Plamy? Wrzody? Krzywe zęby? Nie zauważyłem. Wskaż coś.
  • Odpowiedz