Wpis z mikrobloga

Możecie pokazać polaczkowi Michaela Schuachera, albo klasyczne manewry Aytrona Senny. Polaczek obejrzy jednym okiem i powie, że nudne i jakieś bez polotu. Dacie polakowi Vettela to powie, że to jakiś menel. Opowiedzcie polaczkowi o początkach F1 i wspaniałym Fangio, powie że jakieś małe ta bolidy i w ogóle wolne i dziwnie jeżdżą. Dlatego mnie nie dziwi, że 3/4 z was, biedaki szkaluje LECLERCA. Nie dziwi mnie to, ponieważ wiem że jesteście tylko biednymi carlosiarzami i całe życie verstappen z sekunda przewagi na okrążeniu. Nie znacie sportu, wasze komórki mózgowe są wypalone od podrobionych redbulli i #!$%@? wódki. Nigdy nie mieliście okazji poznać prawdziwych kierowców. Na widok Estebana Ocona byście pewnie skakali i darli mordę jak te małpy w zoo. Kompozycja monakijsko-włoska, albo brytyjsko-niemiecka to jedna z najlepszych rzeczy jakie można doświadczyć. Prawdziwa eksplozja dla wyrafinowanych fanów sportu.
W cywilizowanej i rozwiniętej Japonii, kiedy córka przyprowadza i przedstawia swojego wybranka rodzicom, ci wykonują test. Pokazują mu Monzę 2019. Kiedy chłopak wyścigu nie obejrzy, albo powie że sainz lepszy (Xd), to wiadomo że pochodzi z patologicznej rodziny. Test działa z dokładnością 100% i nawet WHO i ONZ przyznali, że u rodzin w których dominuje alkoholizm, narkomaństwo i kazirodztwo zawsze pojawia się niechęć do Charlesa Leclerca.
#f1 #bojowkacharlesaleclerca
AradoAkbar - Możecie pokazać polaczkowi Michaela Schuachera, albo klasyczne manewry A...

źródło: 03d2af9e6ff3a37decac57d96b9005cff2f75c8f38075b8c1b79c5f5dae23ea3

Pobierz
  • 8
@AradoAkbar: +1 albo beka z Kubicy...a oni by się osrali żeby wcisnąć gaz w podłogę...ale co oni mogą wiedzieć? Bo upalają na śniegu swoje wypierdziane zlomy typu BMW czy audi w których Hans czy inny Sebastian vettel rodowity Niemiec pierdzieli w fotele..
Ja mam szacun do nawet tych z końca stawki... wsiąść do bolidu i dojechać do mety to jest sukces
Dlatego szanuje całą stawkę w f1 śmiano się z maldonado
@AradoAkbar: ale tak na serio to niczego bardziej nie pragnę niż WDC Leclerca w Ferrari. Dlatego tak sie czepiam Charlesa bo widze w nim potencjał. Niestety lata mijają. Rok za rokiem. Kolejny taki 2022 jak mu się trafi to musi odrazu wygrać każdy wyścig póki Ferrari niczego nie #!$%@?. Przy odrobinie szczęścia może ten sezon go poduczy walki o zwycięstwa gdy RB będzie miał gorsze dni. I może zgarnie 2 lub