Wpis z mikrobloga

@ArpeggiaVibration: #!$%@? umysłowe ludzi nie przestaje mnie zadziwiać. Tamten as jakby brał codziennie 5mg takiego ramiprylu, to ciśnienie miałby max 130/80 a i te dwie lampki wina #!$%@? by mu zaszkodziły. Przecież życie z takim wysokim cisnieniem to jest jak chodzenie z odbezpieczonym granatem. Idioci. Klapek z jego zaawansowanym alkoholizmem i nadcisnieniem to jest max kilka lat życia, nie wiem, do 5 lat bym mu dał z jego trybem życia. Jak
@novellista: Leki na nadciśnienie dobrałby mu lekarz w maksymalnie kilka miesięcy, z tą chorobą jest akurat tak, że masz masę różnych możliwych powodów i dlatego czasem wymaga to w bardziej skomplikowanych przypadkach wypróbowania 5/6 leków, a potem dobrania dawki.

A jeszcze w gorszych przypadkach może on mieć problem z samym sercem np. gdy leki z grupy ARB nie działają, i wymagana byłaby hospitalizacja a finalnie nawet i operacja, ale on w
@Szumigajowy: pierrrlnie o szopenie, w wiekszosci przypadkow da sie to ogarnac bez brania gownianych tabletek, moj ojciec kiedys podobnie jak kleszcz, cisnienie, cholesterol, cos tam jeszcze mial i chodzil po tych zyebach zwanymi lekarzami ale chooya to dawalo az w koncu trafil na jakiegos typa od medycyny niekonwencjonalnej i sie wkrecil w temat, zmienil styl zycia i glownie glodowka a potem odzucenie niestety wielu pokarmow ktore lubimy i po 3 latach
@ArpeggiaVibration @novellista

Mam 36 lat i nadcisnienie od 5.
Normalnie jem 3 tabletki codziennie odkad mi przepisali. Żyje normalnie, ale tabletki bede bral do konca zycia..

Klapek ma juz chyba ponad 60 i sie nie leczy xD

Długo to nie potrwa z takim podejściem. Któraś żyła nie da rady. Czy ta w glowie, czy w nogach czy obok serca, nie wiadomo. A to tylko jedna z możliwości..
ale on w swoim zasranym siem reap nie postawi diagnozy


@Szumigajowy: u kogo ? Pani z kiosku z paracetamolem tutaj już nie pomoże, a jakikolwiek szpital, na poziomie wyższym niż plemienny szaman, w wolnościowych rajach to są koszty idące w tysiące USD (ale za to nie ma ZUSu, Sanepidu i niepiśmienni żebracy mogą handlować paruweczkami, no chyba że przyjeżdża premier to ich policja ściga pałami). Operacja serca jest tylko dla