Wpis z mikrobloga

Mam takie pytanko. Mam znajomego, który chwalił się, ile to on nie wygrał na STS w przeszłości. Opowiadał, że nawet musiał przechodzić fizyczną weryfikację w salonie po takiej większej wygranej. Gdy zapytałem go, o pokazanie jakiegoś kuponu z dużą wygraną to zaczął się wykręcać w stylu no, że po aktualizacji STS to nie ma wglądu w stare kupony i że nie ma jak pokazać. Mimo że jestem prawie pewny, że te historie to mitomania to mam pytanie czy rzeczywiście grając na STS i stawiając kupony online, użytkownik nie ma wglądu w zakłady, które postawił np. rok temu?

#bukmacherka #sts
  • 9
@Johny_Lepa: Nawet gdyby Ci pokazał zielone kupony, to jeszcze o niczym nie musi świadczyć. Hazardziści często tak robią, że pokazują raz na jakiś czas zielony kupon, co ma dowodzić ich skutecznej gry, albo mówią, że są na plusie, bo bilans liczą od... tego zielonego kuponu ( ) Żeby ocenić sensowność czyjejś gry, trzeba by jednak zobaczyć cały spis kuponów w dłuższej perspektywie, również te czerwone, najlepiej
@pod_sloncem_szatana: Pokazanie zielonych kuponów świadczy jedynie o tym, że udało się coś trafić kilka razy. Ktoś może sobie wygrać 3 tysiące złotych na jednym kuponie ale mimo tego być 30 tysięcy w plecy. Tutaj sytuacja jest o tyle ciekawa, że nawet nie pytałem o ogólny bilans takiej zabawy, tylko o kupon o którym sam mówił, że wygrał gdzieś około 2,5 tysiąca. Dlatego po prostu ciekawi mnie to wytłumaczenie, że nie ma
@Johny_Lepa: Gość co oprócz Beckhama i Lamparada nie umiał wymienić składu Anglików z 14 lat temu zapewniał mnie, że on ma co tydzień 200 PLN na plusie z kuponów granych stacjonarnie za 4-5 zeta. Mitomanów nie brakuję. Oczywiście nigdy zwycięskiego kuponu nie pokazał z gry stacjonarnej, bo nie wiem czy już wtedy była gra online.
@Johny_Lepa: wydaje mi się że robi Cię w #!$%@?. Ja na STS wygrałem jednorazowo 24 tysiące, żadnej weryfikacji nie musiałem przechodzić i kupony mogę cały czas oglądać. Dodatkowo mam po tej wygranej tak olimitowane konto że nie opłaca mi się już tam grać