Wpis z mikrobloga

#!$%@? wlasnie dzwonil chlop z profesjonalnej drukarni i chcą mnie do pracy na produkcji. Umówiliśmy się jutro na 12 i powiedział, ze będzie sprawdzał moje umiejętności przez 2h xD A ja jedyne co mam wspólnego z drukiem to zwykla drukarka xD Teraz sprawdzilem w ogloszeniu o pracę, ze w wymaganiach jest umiejętność obslugi maszyn xD Mam zadzwonić i powiedzieć, ze jak coś to ja nie mam doświadczenia ale szybko przyswajam wiedze?
#praca #druk #pytanie
  • 5
  • Odpowiedz
@FajnyTypek: Leć w *uja i jak będziesz miał zrobić coś czego nie umiesz to powiedz ze w innej firmie była inna maszyna, albo inaczej to robiliście, albo ze tak zaawansowanej maszyny nie mieliście i że fajnie jest się tego nauczyć, jak sie nie uda to najwyżej Ci nie zaproponują roboty
  • Odpowiedz
  • 1
@OlejekErotyczny: @CichySzelestOka @woskrosenie Byłem na tej rozmowie, a juz mialem rezygnować. Wygladalo to tak, ze szybkie zapoznanie z firmą, halą. Gadka szmatka i zaprowadził mnie do wielkich maszyn zgrzewających banery, duze formaty plakatów, pokazał 2x i musialem sam obsługiwać maszyne. Przez 2h #!$%@? pod jego okiem, a czasami samemu. Sprawdzał czy nie boję się maszyn i moje zdolności manualne. Myśle, ze wypadlem średnio, ale nie tragicznie. Ma też
FajnyTypek - @OlejekErotyczny: @CichySzelestOka @woskrosenie Byłem na tej rozmowie, a...

źródło: 1_studio-kolor_hala1-900x900

Pobierz
  • Odpowiedz