Wpis z mikrobloga

ZAJEBISTA WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI NA PORTALU WYKOP.PL

Jak jesteś fanem postępującej katastrofy klimatycznej, cieszy cię, że kolejne miesiące biją rekordy ciepła i masz nadzieję, że Polska zamieni się w Saharę to możesz obrażać innych użytkowników ile chcesz, bo moderacja ma na to #!$%@?.

Jak merytorycznie wyjaśnisz takiego szura/ denialistę to twój wpis zostaje usunięty z prędkością światła.

BRAWO BRAWO BRAWO

Może wystarczy, że główna jest zasrana znaleziskami prezentującymi opinię takich ekspertów ds. klimatu jak Łukasz Warzecha czy Tomasz Sommer? Może na mikroblogu dałoby się inaczej?

Może moderacja powinna się doedukować w tym temacie i przestać promować antynaukowe brednie?

#pogoda ##!$%@? ##!$%@? #moderacjacontent

  • 10
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
przez papierową słomkę


@JudzinStouner: Klasyczny brak argumentów wobec opisanych przeze mnie problemów, więc weźmiemy coś co nie ma z tym żadnego związku, ale jest popularne wśród idiotów.
  • Odpowiedz
@2aVV zabawne, bo jeszcze nigdy nie znalazłem żadnego wiarygodnego opracowania naukowego, które byłoby w stanie w 100% potwierdzić, że zmiany klimatyczne są wyłączną zasługą człowieka, a nie naturalnie występującym, cyklicznym zjawiskiem. Podpowiem Ci coś: nie da się czegoś takiego stwierdzić ze stuprocentową pewnością. Jeśli twierdzisz inaczej, to albo bierzesz za to pieniądze, albo za frajer trąbisz w te samą trąbkę co rozmaici lobbyści i całe towarzystwo robiące hajs na greenwashingu.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
@JudzinStouner: Zabawne, bo mój wpis nie jest o tym. Po twoim pierwszym komentarzu nie miałem wielkich oczekiwać i jak widać się nie myliłem.

Cóż, może i naturalne zmiany klimatu to wzrost globalnej temperatury o 1 stopień przez 10000 lat, ale ten sam wzrost przez 40 lat (jaki teraz notujemy) wynika z tych samych powodów. Nic niezwykłego przecież się nie dzieje.

A poza tym kto by słuchał tych naukowców, wszyscy opłaceni. Tylko
  • Odpowiedz