Wpis z mikrobloga

6h od utworzenia nowego konta takie statsy:

19 lajków, 5 par, wtorek dwa spotkania. Mogły być trzy, ale nie ma sensu tworzyć czegoś z laską, która jest 1h drogi ode mnie, chociaż dopytywała czy na pewno.

Jestem przegrywem tinderowym, czy jest ok? Ogólnie męczące jest to pisanie z tymi laskami, 90% lasek na tym tinderze jest tak brzydka, że to szok.

#tinder
  • 12
@Buko_von_Krossig: Niestety potrzebuje czasu by mi dobrze stał, lubię więź emocjonalną z kobietą. Dziwne, ale tak mam i dziwię się typom, którzy potrafią dymać laskę w kiblu w dyskotece. xD

Lasce, którą znam od 2 dni nie zrobie minety, a ona nie będzie w stanie zrobić mi pały. Been there, done that. ¯\(ツ)/¯
@Femme-nie-Fatale: Ciężko mi przenieść atrakcyjność faceta na atrakcyjność lasek, ale 90% tych lasek była po prostu absolutnie odrażająca.

Nie wiem jak laski w tym kraju mogą być o wiele atrakcyjniejsze niż mężczyźni, to przeczy biologii i rozkładowi normalnemu. To tak jakby natura chciała się sama unicestwić, a wiadomo, że tak nie jest.
@kupkesobieciagne: Istnieje coś takiego jak obiektywna atrakcyjność. Nawet same przegrywy piszą ciągle, że ogarniętych ”chadów” jest mało, a ładnych lasek już więcej.
Nie chce nikogo obrażać, ale przeciętny Polak średnio o siebie dba - brak gustu, mała wiedza o kosmetykach do ciała, nieodpowiednia fryzura, dieta i wiele więcej.
@kupkesobieciagne: chłopie ja znam dziewczynę, co spotykała się z chłopami z badoo i normalnie na 1 randkę zapraszała do siebie. Mówiła, że raz była sytuacja że poszła tylko zrobić siku, wraca, a chłop z #!$%@? na wierzchu stoi. I wiesz co było najlepsze? Dała mu dupy...
@kupkesobieciagne: to jedna moja znajoma wróciła na chatę z nowym kolega (akurat to byl koleś którego inne osoby znały w ekipie) i ona mi się tłumaczy, że ona to myślała, że będą tylko siedzieć gadać i śmiać się i głupio jej było odmówić jak chciał się bzikać xDD