Wpis z mikrobloga

@PurpleKush: Hejka, piszę na poważnie, móglbyś powiedzieć skąd wiesz o PEPE, kupowałeś już kiedyś kryptowaluty? Ktoś z rodziny Ci powiedział czy trafileś przypadkowo w internecie? Jesteś może taksówkarzem z zawodu?
  • Odpowiedz
Mirki się tak śmieją natomiast no... bitcoin już o 100% w miesiąc nie urośnie, sory ale na to szanse są małe natomiast to coś co się nazywa PEPE to wcale mnie nie zdziwi ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Buzz___Astral: wątpię. coś czuję że dziwnie się robi. cała ta hossa była obliczana na ATH które występowało po halvingu. Zawsze po, nigdy przed. Tutaj wystąpi najprawdopodobniej przed. Czy więc oby na pewno halving potrwa tyle ile cykle do tej pory? Nikt nie wie a gdy już będziemy na ATH + pojawi się blisko okrągłego 100k to ciul wie czy nie jebnie. Także chłodno patrząc jak ktoś chce bez ryzyka atakować
  • Odpowiedz
@thepjoter ulica jeszcze nie weszła w krypto, mi się wydaje że jak ATH wbije BTC to wtedy zaczną media trąbić i ściągać ulice.

Nie chce mi się wierzyć, że wieloryby z tego medialnej szopki nie zrobią, żeby kapitał ściągnąć.

Ale co prawda ja się przed halvingiem stopniowo #!$%@?. Napisałem C a s h u j e a wykop to cenzuruje, super portal bulwo.

Białek z tą cenzurą to, żeś #!$%@?ł
  • Odpowiedz
@PurpleKush sprawdź sobie kurs doge w 2017, kto by się wtedy spodziewał że doge będzie kiedyś pod 1 USD podchodził.

Kup sobie za jakieś drobne i zapomnij.
Lepiej przewalić 100 czy 200 zł, niż później żałować.

może okaże się, że za 5 lat z tych 100 zł będzie
  • Odpowiedz