Wpis z mikrobloga

#united Ten Hag też geniusz. Najpierw bez zmian a potem jak już się zdecydował to każda zmiana to zmiana osłabiająca drużynę.
No sorry, tenhag jest słaby, drużyna słaba, transfery słabe.

Będziemy lata czekali na jakieś wyniki. Nie wspomnę, że Ole i Siwy wylecieli po lepszych wynikach.
Typ chyba przyszedł robić kasę na prowizjach z transferów z Ajaksu, tyle. Słabo.
  • 4
@zeMadafaka: Pisanie o prowizjach już pokazuje Twoje płytkie spojrzenie. Rozumiem zarzuty do ETH, ale my mamy 10 lat burdelu do sprzątania. Czy Erik wyciągnie drużynę-nie wiem… Jednak uważam, że póki co kierunek jest dobry jeśli chodzi o politykę klubu. Ogólnie brak Shawa i Lisandro to jest ogromny strzał dla drużyny. Potrzeba wzmocnienia boków obrony i coś wymyślić na środek pola. Jeśli tam będzie dobrze to i w ataku się ułoży!
@wrobelix1992: sprowadza zawodników których zna i którzy nic nie wnoszą, to co... mam o tym nie wspominać? Bo będę płytki, kaman.
W takim wypadku większość trenerów powinna wciąż być na ławce bo "sprzątamy syf z 10 lat i tyle".
W ataku samo się nie ułoży.
Dziś wszyscy widzieli, że Garnacho nic nie gra, nie pokazuje się do gry ale zostawił go bo co? Szkoda gadać.
Napisz mi, proszę gdzie widzisz pozytywy
Lisandro jest mega obrońcą, Onana mimo błędów panie się w górę, Anatony wiadomo- daje ciała po całej linii, Amrabat to tylko awaryjne wypożyczenie. Uważam, że znacznie większe nadzieje były pokładane w Sabitzer. Eriksen przyszedł za free po niezłych występach w Brendford. Po za tym nikt nie wie, kogo chciał Holender, a za przepłacanie to na pewno on winien nie jest.
ETH wprowadza Mainoo. Stawia na Garnacho, a po co go zostawił!? Bo