Wpis z mikrobloga

@johnnysonny: od strony organizacyjnej jest bajka - 90% procedur klubowych jest zautomatyzowane, począwszy od zapisu, poprzez prowadzenie "za rączkę" do uzyskania licencji i potem do uzyskania pozytywnej decyzji. Jeśli na dodatek masz strzelnicę Brt w pobliżu i możesz brać udział w zawodach organizowanych przez klub to już w ogóle bajka - bardzo tanio, a w momencie kiedy masz wymagane osobostarty pod koniec października (oraz środki na koncie klubowym), to jak tylko
  • Odpowiedz
@johnnysonny: napisz do prezesa na pawel@braterstwo.eu - jeśli coś jest w FAQ to prawie na pewno tak jest (różne rzeczy można Pawłowi zarzucić, ale na pewno nie brak skrupulatności), natomiast nie potwierdzę/zaprzeczę, bo ja z innego końca Polski. Zawsze warto zerknąć na ofertę lokalnych klubów (czasem wpisowe+składka jest droga, ale masz np. doskonałą infrastrukturę, infrastrukturę do dynamiki albo karabinka na 100m, możliwość strzelania śrutem, może działającą na pełen zycher sekcję sportową
  • Odpowiedz
@johnnysonny: szkolenie trwa jeden dzień, egzamin na strzelnicy też jeden dzień... a z woj. śląskiego do Wrocławia nie ma daleko...
ludzie czasami pół Polski robią, więc...
  • Odpowiedz
@johnnysonny: ja się z łódzkiego do braterstwa zapisałem. szkolenie robiłem w warszawce, egzamin na patent w Łodzi.
dzien przed egzaminem był też zorganizowany albo przez lokalny klub albo przez łódzki związek wykład z części teoretycznej. trochę przy długi, ale bardzo przydatny. 100% pytań na egzaminie było omowionych.

braterstwo ma te plusy, że jest najtańsze i ma zinimalizowaną biurokrację. jeżeli masz blisko na strzelnicę braterstwa to i na tym zaoszczędzisz.
do materiałów
  • Odpowiedz
@johnnysonny: Teraz wszyscy rzucili się na kursy, więc znikają w chwilę. W listopadzie na patentach 220 osób, w marcu już teraz ponad 330 zapisanych.

W siemianowicach kursy są co tydzień, ale obecnie już kwietniowe miejsca się kończą. Jak masz lokalnie, to idź lokalnie, nie będziesz przynajmniej rozczarowany że trzeba poczekać. U nas "świńska górka" minie pewnie koło maja, jak zwykle i znowu będzie luz.

@Podstarzaly_Mandalorianin Pojechałem na wakacje, żeby się wyluzować,
  • Odpowiedz