Wpis z mikrobloga

Heja ludzie, mam do Was pytanie może ktoś z Was ma na stanie niepotrzebne bawełniane prześcieradła 160x200? Takie z gumką, frotte. Przede wszystkim chodzi oto żeby móc je łatwo zakładać. Jako, że jestem osobą leżącą, to moja mama musi bardzo często wymieniać mi prześcieradło. Wiecie a to się coś wyleje, a to pochlapie, no życie. Prześcieradła dobrej jakości wcale nie są tanie, szukam używanych, ale nie ma. Czasem ludziom zostają jakieś po zamkniętych interesach hotelowych. Będę bardzo wdzięczna za pomoc.
  • 16
  • Odpowiedz
  • 1
@ostulemijo: Niestety dobrej jakości prześcieradła kosztują od ok 100zł, prześcieradła które kupuję z reguły kosztują 40 zł i uwierz mi bardzo szybko pojawiają się na nich małe dziurki. Zupełnie inaczej wygląda sytuacja osoby która non stop leży, a inaczej jak ktoś po prostu śpi w łóżku. W końcu całym ciałem cały czas trę o materiał, do tego dochodzą wszelkie zalania, ja nawet nie siadam do posiłków bo nie mam takiej możliwości.
  • Odpowiedz
  • 2
@Jurant_ze_sbychowa: Możesz podać mi nr swojego telefonu i wtedy dam opcje przelew na telefon? Mogę podać Ci także moje dane Iga Goch 600010609. Nigdy tego nie robiłam, więc nie wiem jak, to działa ale myślę, że tak da się ogarnąć :D
  • Odpowiedz
@ignis84:gdyby nie twój staż na wypoku byłabyś zjechana. Może faktycznie jesteś w ciężkiej sytuacji i wymagasz pomocy czy ktoś obok takowej wymaga ale jeśli 40letnia osoba nie potrafi prześcieradeł ekonomicznie ogarnąć to coś tu mi się nie zgadza. Chciałbym się mylić. Piszę to z perspektywy osoby która była blisko różnych "naganiactw". Nie przeglądałem twojego profilu więcej niż parę wpisów ale generalnie zalecam przezorność przed wysłaniem pieniędzy Bóg wie gdzie. Życzę zdrowia
  • Odpowiedz
  • 6
@janushak: Ciężko mi zrozumieć Twoje podejście, co ma wiek do sytuacji materialnej, w przypadku ciężkiej choroby. Dokładnie wytłumaczyłam w komentarzu skąd moje pytanie do ludzi. Dobrej jakości prze prześcieradła są drogie po prostu, a ta te tańsze, przy moim trybie życia szybko się niszczą. Moja renta to 1445zł, moja mama ma cały dom na głowie. Zdajesz sobie sprawę ile choroba generuje kosztów? Łatwo oceniać jak się jest zdrowym i można normalnie
  • Odpowiedz
  • 1
@marek361: Dziękuję Ci, może ktoś się jeszcze dorzuci, to zrobię zakupy i wrzucę fakturę :) Tak, dla transparentności. Wszystkiego dobrego dla Ciebie. Takie wsparcie jest dla mnie bardzo ważne i naprawdę nie chodzi tylko o kasę, ale o zwykłą życzliwość :)
  • Odpowiedz