Wpis z mikrobloga

Jaki to jest dzban, to nie mam słów. Serio, Berkowicz? Żartujesz sobie z dyskryminacji mężczyzn?
Teraz jak ktoś będzie postulował równość praw mężczyzn, to będzie kojarzony z tymi szurami z konfy i ich hehe żartem.
Brawo Konrad lewackie feministki zaorane!!!11

Zobaczcie sobie ten fragment, przecież aż się gotuje w człowieku.

Ja jako klasyczny liberał jestem zasadniczo za równością wobec prawa, natomiast myślę, że w pewnych kwestiach - skoro istnieje np. prawo pracy - jednak dobrze byłoby zachować pewne przywileje dla kobiet, jako odrębnej grupy naturalnej. Przecież równe prawa mężczyzn oznaczałyby np., że jest taka sama liczba kilogramów dopuszczalna do noszenia przez pracowników fizycznych, np. na magazynie w sklepie; oznaczałoby to też, że kobiety miałyby taki sam jak mężczyźni obowiązek służby wojskowej; podobnie równy wiek emerytalny wiązałby się z podniesieniem wieku emerytalnego dla kobiet, czego ja bym nie chciał. Jest wiele takich rzeczy.


To są te tematy do żartów? W ogóle co jest złego w tym, żeby kobiety też musiały bronić ojczyzny (albo żeby mężczyźni nie musieli jej bronić wcale)? To samo, co jest złego w równym wieku emerytalnym?

Dawno żaden wywiad z politykiem mnie tak nie zbulwersował.

#bekazprawakow #polityka #bekazkonfederacji
tusk - Jaki to jest dzban, to nie mam słów. Serio, Berkowicz? Żartujesz sobie z dyskr...

źródło: Zrzut ekranu 2024-03-1 o 13.32.59

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@tusk On się na następcę JKMa kreował, a wyszła zwykła #!$%@?, która jest zwykłą tanią podróbka Króla. Najgorszy sort człowieka. Zero ogłady i elokwencji. Gorszy od Sosnierza
  • Odpowiedz