Wpis z mikrobloga

Dobry wieczór drogie Mirki i Mirabelki. Jesteście w stanie polecić jakieś fajne i darmowe kursy na YT bądź innych platformach z zakresu excela i jaspa? Excel dla raczej mało zaawansowanego (pracuje z nim na co dzień, ale nie używam wielu opcji) a jasp dla kompletnego laika. Płacę w plusach. #excel #statystyka #analizadanych
  • 5
  • Odpowiedz
@Mlody_jeczmien: Miras nie idz w zadne "kursy na excela"
To jest tak jebitny program ze na kursach dowiesz sie wszystkiego tego co jest Ci nieprzydatne.

Idz raczej w ta strone:

Jak jest mi cos przydatne z excela to szukam konkretnego tematu.

Ja tak robie i sbie chwale. W robocie uzywam excela. I mialem problem. Zapytalem na wypoku jak to zrobic zeby uzyskac to co chce (zeby se ulatwic). Dostalem odpowiedz -
  • Odpowiedz
@Mlody_jeczmien: tutaj jest kilka szkoleń z Excela https://szkolenia.pfp.com.pl/ (od podstaw podstaw po bardziej zaawansowane funkcje).

@gorzki99 Z jednej strony masz rację - jak czegoś nie wiesz to szukasz na YT lub pytasz na internetach. Z drugiej strony dla osób z podstawową wiedzą nt. Excela takie ogólne kursy mogą być przydatne, bo pokazują możliwości arkusza Excela, których początkujący mogą nie być świadomi. Poza tym kursy zwykle pokazują praktyczne wykorzystanie prezentowanych funkcjonalności.
  • Odpowiedz
Z drugiej strony dla osób z podstawową wiedzą nt. Excela takie ogólne kursy mogą być przydatne, bo pokazują możliwości arkusza Excela, których początkujący mogą nie być świadomi. Poza tym kursy zwykle pokazują praktyczne wykorzystanie prezentowanych funkcjonalności.


@Aerthevizzt: MIras ja mam poczatkujaca wiedze na temat excela. Nie masz pojecia ile razy sie z nim kloce jak on wie lepiej niz ja (a w rzeczywistosci robi mi pod gorke :P)

Ale szkoda mi
  • Odpowiedz