Wpis z mikrobloga

@Gorkel: Zainstaluj proszę Samsung browser i sprawdź czy klikając w pasek adresu zaznaczy się cały adres czy jedynie pojawi się kursor w miejscu w którym tapnąłeś ekran.
Na Huawei zaznacza się cały tekst i od razu mogę przejść do wpisywania nowego. Na Xiaomi 13T, 13T pro oraz Redmi Note Pro 8 pojawia się kursor i muszę albo drugi raz przytrzymać długo na adresie albo kliknąć krzyżyk żeby wymazać adres i wprowadzać
stanley___ - @Gorkel: Zainstaluj proszę Samsung browser i sprawdź czy klikając w pase...

źródło: Screenshot_2024-02-29-17-31-16-079_com.sec.android.app.sbrowser.beta

Pobierz
@WiesPunk: Właśnie opisałem problem jaki mam z przeglądarką Samsung browser na telefonach Xiaomi pracujących na Mediatekach i chciałem wiedzieć czy spowodowany jest on zastosowanymi procesorami z którymi aplikacja nie chce poprawnie współpracować.
@stanley___:

Telefon: Redmi 10C
Procesor: Snapdragon 680
Wersja MIUI: MIUI Global 14.0.4
Wersja Android: 13 TKQ1.221114.001

Po naciśnięciu w dane miejsce na pasku adresu w przeglądarce Samsunga kursor pojawia się w miejscu kliknięcia. Po naciśnięciu drugi raz na kursor zaznacza cały adres wpisany w pasku przeglądarki.

Mam jeszcze w domu Xiaomi Mi 8 na Snapdragonie 845 i mógłbym na nim sprawdzić ale na twoje zadane pytanie nie ma wpływu procesor i
@stanley___:
np. na telefonie Realme GT w przeglądarce samsunga po kliknięciu w jakiekolwiek miejsce paska adresu zaznacza cały tekst.

Z kolei na Poco X6 Pro dzieje się tak samo jak na Redmi 10C

Więc to zależy od producenta i implementacji tej funkcji w jego nakładce
@Gorkel: Szkoda bo naprawdę fajna ta przeglądarka. Miałem nadzieję, że aktualizacja do HyperOS rozwiąże problem jednak jak widać bez zmian.

Dziękuję za obszerne testy i poświęcony czas (znacznie więcej niż 5 min :)