Wpis z mikrobloga

@Rura69: Najlepsza strategia to brać wszystko co było przed 2017 na rynku i na bańce w 2021 odbiło do pdoobnych poziomów (okolice ATH) i wychodzić teraz gdy osiągnie podobną wartość
@soeasy: Nic konkretnego, ja mam BCH, LTC, ETC, ETH, XRP, WAVE, LINK, DOT, ZRX, ETH. Warto sobie wejść też na Biance posortować po kapitalizacji i wdg tego kupować te coiny

Poniżej chatgpt mi wypisał listę coinów spełniających w/w warunek, ale nie weryfikowałem ich dokładnie

Ethereum (ETH) - Ethereum było jednym z pierwszych projektów oferujących inteligentne kontrakty, co przyczyniło się do jego szybkiego wzrostu w latach 2021/2022.

Ripple (XRP) - Mimo kontrowersji
@AtlantyQ: stawianie na coiny, które największy hype mają już za sobą, nie jest dobrym pomysłem. Ogromną rolę odgrywają fundusze inwestycyjne lokujące swoje środki w krypto. Coiny, które wymieniłeś nie są wspierane finansowo, tak jak nowo powstające projekty, a kto ma cisnąć wycenę jakiegoś coina w górę, jak nie fundusze obracające miliardami $. Na tej stronie można sprawdzić, kto i ile zainwestował w danego coina: https://chainbroker.io/