Wpis z mikrobloga

Dzień 120/92 (28 dni od zakończenia)
#grubyzaklad z @hdeck

Pozostawiam w celach kronikarskich.

Parametry:
P - początek zakładu (dzień 1)
K - koniec zakładu (dzień 92)
T - teraz (dzień 120)

- Waga: P: 112,2kg, K: 83,5kg, T: 81,8kg
- Tłuszcz: P: 35,9%, K: 20,0%, T: 19,1%
- Obw. klatki piersiowej: P: 116cm, K: 103cm, T: 103cm
- Obw. brzucha w talii: P: 120cm, K: 93cm, T: 90cm
- Obw. bioder: P: 116cm, K: 98cm, T: 96cm
- Wzrost: 183cm

Moim najbliższym celem po zakończeniu zakładu jest dobicie do 15% tkanki tłuszczowej i dopiero wtedy rozpoczęcie ćwiczeń i powolne zamiany żywieniowe. Pisałem o tym w podsumowaniu zakładu.

Myślałem jednak, że będzie dużo łatwiej. Niestety przy obecnej zawartości tkanki tłuszczowej tempo chudnięcia nie jest już tak spektakularne. Po zakończeniu zakładu waga lekko podskoczyła (do ok. 84,5kg), co było najpewniej spowodowane tym, że na finiszu bardzo mocno przycisnęliśmy razem z #hdeck i waga musiała się nieco ustabilizować na realnym poziomie.

Aktualnie szacuję, że nie dam rady redukować już szybciej niż 1kg/tydzień i jeśli dobrze pójdzie, to może dobrnę do mojego docelowego BF pod koniec marca. W lutym nie było łatwo. Po zakończeniu zakładu wróciłem szybko do okna 8/16, żeby nie katować się tym 4/20. Dodatkowo miałem w międzyczasie wypad z rodzeństwem na miasto z okazji urodzin brata, urodziny córki i 4 kawałki karpatki, tort i inne takie, wyjście z @hdeck i kilka piw. Do tego jakieś inne lekkie rozpasania, których nawet nie wliczam, ale nie pozwoliłbym sobie na nie podczas zakładu.

Mimo wszystko udało się dalej jechać z wagą w dół, więc nie jest tak źle. Myślę, że potrzebowałem tego miesiąca z mniejszą restrykcją, żeby trochę odsapnąć i nabrać sił do dalszych działań. Poza tym wszystkie moje działania zmierzają już w rzeczywistości do ustabilizowania wagi, więc nie muszę się bardzo spieszyć. Jak dopalę tę resztkę tłuszczu w trochę dłuższym czasie i przejdę do kolejnych kroków nieco później, to nic się nie stanie. Dam znać :)
buchajacy_rog - Dzień 120/92 (28 dni od zakończenia)
#grubyzaklad z @hdeck 

Pozostaw...

źródło: temp_file7029887129410062274

Pobierz
  • 2