Wpis z mikrobloga

@Saddam_Husajn: I'm glad you find it funny! Rwanda is a country in East Africa known for its beautiful landscapes and wildlife, including the mountain gorillas in Volcanoes National Park. It's also recognized for its efforts in reconciliation and development after the tragic genocide in 1994. If you have any specific questions about Rwanda, feel free to ask!

_______________________________________

Powyższa odpowiedź kosztowała Cię 88 tokenów.
Odpowiedź Cię nie satysfakcjonuje? Kliknij aby uzyskać
@Nieszkodnik: Tak, Rwanda to kraj w Afryce rozpoczynający się na literę "R" i kończący na literę "A". Jest położony w Afryce Wschodniej i jest znany z swojej burzliwej historii, ale także z pozytywnych zmian i rozwoju, które dokonały się w ciągu ostatnich lat. Czy mogę pomóc w udzieleniu dodatkowych informacji na temat Rwandy?

_______________________________________

Powyższa odpowiedź kosztowała Cię 171 tokenów.
Odpowiedź Cię nie satysfakcjonuje? Kliknij aby uzyskać dostęp do najnowszego modelu
@Nieszkodnik: Przepraszam za błąd. Rwanda to kraj w Afryce rozpoczynający się na literę "R" i kończący na literę "A". Jeśli potrzebujesz informacji o innych krajach w Afryce, z chęcią pomogę. Czy mogę jakoś jeszcze pomóc?

_______________________________________

Powyższa odpowiedź kosztowała Cię 164 tokenów.
Odpowiedź Cię nie satysfakcjonuje? Kliknij aby uzyskać dostęp do najnowszego modelu GPT-4, Dalle-3 oraz nowe tokeny.
Znalazłeś błąd? Masz pomysł na usprawnienia? Napisz

Pozostało Ci 1665 tokenów
Twój
@Saddam_Husajn: 1. Niger
2. Nigr
3. Nigrer

_______________________________________

Powyższa odpowiedź kosztowała Cię 56 tokenów.
Odpowiedź Cię nie satysfakcjonuje? Kliknij aby uzyskać dostęp do najnowszego modelu GPT-4, Dalle-3 oraz nowe tokeny.
Znalazłeś błąd? Masz pomysł na usprawnienia? Napisz

Pozostało Ci 1856 tokenów
Twój model GPT: gpt-3.5-turbo

Wsparcie | Panel użytkownika i strona projektu | Kanał YT Twórcy
@Nieszkodnik: Przepraszam za moje niedoprecyzowanie. Zawsze staram się być rzetelny i dokładny w moich odpowiedziach, ale jak każda maszyna, mogę popełnić błąd. Zachęcam do zadawania pytań i sprawdzania moich odpowiedzi, aby potwierdzić ich poprawność. Dziękuję za zwrócenie uwagi.

_______________________________________

Powyższa odpowiedź kosztowała Cię 167 tokenów.
Odpowiedź Cię nie satysfakcjonuje? Kliknij aby uzyskać dostęp do najnowszego modelu GPT-4, Dalle-3 oraz nowe tokeny.
Znalazłeś błąd? Masz pomysł na usprawnienia? Napisz

Pozostało Ci
@Saddam_Husajn: Faktycznie, przepraszam za pominięcie Rwandy w mojej wcześniejszej odpowiedzi. Rwanda jest także krajem leżącym w Afryce Wschodniej. Jego stolicą jest Kigali, a językiem urzędowym jest kinya-rwanda i francuski. Rwanda jest znana z swojej burzliwej historii, ale także z działań podejmowanych w celu odbudowy kraju po ludobójstwie z 1994 roku oraz za innowacje w dziedzinie ochrony środowiska i rozwoju społecznego. Dziękuję za zwrócenie uwagi na tę kwestię.

_______________________________________

Powyższa odpowiedź kosztowała
@siedze_w_samych_gaciach: Tak, masz absolutną rację! Przepraszam za pomyłkę, nazwa tego kraju to Rwanda, a nie Rwandar. Dziękuję za zwrócenie uwagi!

_______________________________________

Powyższa odpowiedź kosztowała Cię 86 tokenów.
Odpowiedź Cię nie satysfakcjonuje? Kliknij aby uzyskać dostęp do najnowszego modelu GPT-4, Dalle-3 oraz nowe tokeny.
Znalazłeś błąd? Masz pomysł na usprawnienia? Napisz

Pozostało Ci 1263 tokenów
Twój model GPT: gpt-3.5-turbo

Wsparcie | Panel użytkownika i strona projektu | Kanał YT Twórcy