Wpis z mikrobloga

Osoby, które kupowały biurko na ergonome.pl jeszcze w tamtym roku, mam pytanie. Czy otrzymaliście swoje biurko? Jak nie, to kiedy złożyliście zamówienie i co wam aktualnie piszą na mailu? #ergonome
  • 2
  • Odpowiedz
@benxz: Zamówienie na biurko z blatem z litego drewna z 10 czerwca 2023 (na urodziny chciałem sobie sam prezent kupić i teraz mam...)
Pod koniec 2023 jak tam zaczęli pisać o tej restrukturyzacji i "naprawie" sytuacji finansowej firmy, to zadeklarowali mi się, że koniec lutego 2024 jest ostatecznym terminem do którego zrealizują moje zamówienie.
Na początku lutego jak napisałem z zapytaniem "jak tam sytuacja wygląda i czy mogę spodziewać się
  • Odpowiedz
NIE KUPUJCIE W ERGONOME! Już 7 miesięcy czekam na dostarczenie mojego biurka albo na zwrot pieniędzy. Firma przywłaszczyła sobie moje pieniądze i nie odpowiada na maile i telefony. Jak już uda się szczęśliwie dodzwonić, to zbywają, że mają chwilowe problemy, że dostawa dopiero dojedzie, że niestety firma jest aktualnie w restrukturyzacji itd. Znam sporo osób, które są w identycznej lub nawet gorszej sytuacji jak ja. Próby bezpośredniego kontaktu do szefa firmy kończą
  • Odpowiedz