Wpis z mikrobloga

@karix98: każdy ma #!$%@? na tą czarną małpę, mało kto wie w ogóle kto to jest. To samo dotyczy tej #!$%@? bez godności. Ale wy musicie spamować tym gównem do porzygu i promować tych atencjuszy, liżąc się nawzajem po jajach. Jesteście takimi samymi żałosnymi atencjuszami jak "bohaterowie" tej fotografii. ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
  • 0
@ch1va5: to ze ty nie wiesz kto to jest i jakies randomy na wykopie to nie znaczy ze inni nie wiedzą XD, najwyższy poziom ignorancji, sam nie jestem jakimiś fanem jego ale śledzę mniej wiecej scene amerykańską a ostatnio on grał u nas koncert stąd to zdjęcie
  • Odpowiedz
@karix98: nie zrozumiałeś - #!$%@? MNIE KTO TO JEST . Po prostu przestańcie #!$%@?ć mirko tym gównem. Co godzinę, któryś z was zjeby, to tu wrzuca.

Zresztą do kogo ja piszę... Walisz konia do tej obrzydliwej lambadziary z awatara, która musi szczuć cycem, żeby gimbaza nabijała wyświetlenia jej "tfórczości"... ha tfu
()
  • Odpowiedz
  • 0
@ch1va5: od tego jest mikroblog łbie lol, idź na główną, gdyby ciebie to nie interesowało to bys na to nawet nie reagował XD, chlop zdziwiony ze mikro jest wszystko a nie tylko to co chcesz zobaczyc, wy chyba z domu nie wychodzicie
  • Odpowiedz
@Damntrain: Ja nawet nie wiem kto to jest xD jeśli ktoś ma ochotę płacić za takiego występ „kawalera” to niech płaci, nie moja sprawa xD mnie to nie przekonało i nawet za darmo nie poszłabym na występ jegomościa :))) ale jak widzę generalizacja u ciebie mocno wjechała xD
  • Odpowiedz
@Damntrain: Widzę to samo i nie popieram czegoś takiego, dlatego od razu powiedziałam, że ten obrazek na pewno nie zachęcił mnie na pójście na koncert tego osobnika xD to, że jakaś dziewczyna się zgodziła na coś takiego to już jej problem i nic mi do tego ;)) ja bym sobie tak nie pozwoliła ;))
  • Odpowiedz
@Damntrain: czy ty masz problem z logicznym czytaniem? Jak lasce sie tak podoba, to niech sobie będzie podnóżkiem xD czego natomiast nie zrozumiem to waszych wymagań wobec każdej kobiety, aby zostać właśnie takim stołkiem xD
  • Odpowiedz