Wpis z mikrobloga

@konrafal1000 tak jak @SkrytyZolw polecam, może nie samą panią dr bo nie miałem przyjemności, ale chodzę do jej kliniki (Stankowscy&Białach) do Joanny Oleksiak i jestem zadowolony. Ta klinika to jest top jeśli chodzi o jakość (i cenę). Wszystko na najwyższym poziomie, koferdam, wybór smaku żelu do znieczulenia, pod mikroskopem, edukacja w zakresie higieny, pełna dokumentacja leczenia łącznie ze zdjęciami przed/po. Zostawiłem tam równowartość mojego samochodu, ale cóż - zęby zabiorę ze sobą
@konrafal1000 Przygotuj się na to, że w klinice Kwiatek nie zaczynają leczenia bez higienizacji na starcie (chyba 400 zł), nie interesowało ich to, że robiłam dwa miesiące wcześniej w innym gabinecie. I będą chcieli wymienić wszystkie stare plomby na nowo i usunąć ósemki - o ile jakieś masz. Cały plan leczenia przedstawią Ci na pierwszej konsultacji, a na kolejnej wizycie trzeba wyrazić zgodę na podniesienie kosztów ujętych w planie leczenia i go
@konrafal1000 Dentopolis. Bardzo indywidualne podejście, atmosfera super, ceny w miarę ok, a leczenie wiem że dobre, bo miałam tam kanałowe i na wakacjach w Hiszpanii byłam u dentysty i był pod wrażeniem ich kanałowego na zdjęciu rtg