Wpis z mikrobloga

@affairz: ile teraz Romanów ?? jak beka wchodziła to nie mogli tego sprzedać za 6k z metra mieszkanie 2004 rok. nowe były po 7.5k m2. też puste uber do centrum 60zł, a ludzie z Pabianic mają lepszy dojazd w godzinach szczytu. Ogólnie Łódź ma teraz odwrócenie trendu i mocno drożeje centrum 14k z m2, a wygwizdów jest przeceniany chyba, że to Janów/Olechów to stoi. A są tacy mistrzowie jak nowy teofilów
  • Odpowiedz
@Sabarolus: oglądałem ostatnio na tymienieckiego mieszkanie niby 45m2, #!$%@? było tam może 25m2 jakieś skosy #!$%@? muje mało słońca popękane ściany syf jak uj warte to to może z 200k max. Szerokość na 2,75m2 jak cela, a baba mi mówi 560k + 40 za miejsce naziemne. Gdzie byle żul może ci narzygać na samochód. Dlatego pytam gdzie mieszkać? Bo są tematy które znikają w oczach, a są takie co stoją miesiącami
  • Odpowiedz
takie są ofertowe, ale nikt sie tam nie pcha, mieszkania stoja i czekaja


@Sabarolus: no tak średnio bym powiedział ( ͡° ͜ʖ ͡°) zobacz sobie ile jest już sprzedanych mieszkań będących dziurą w ziemi z terminem oddania na 2026 w takich inwestycjach jak echo flow, profbud primo, czy okam now. I wszędzie tam bez 13 nie podchodź.
  • Odpowiedz
profbud primo


@MonsterKill: nie wiem jak inni, ale u tych cwaniaków mieszkania rzekomo sprzedane jeszcze wejda do sprzedazy. Tak bylo poprzednio. Dam sobie mały palec uciac ze szczegolnie w przypadku Okam czy spora czesc wzieli flipperzy i beda odsprzedawac pozniej. W New Iron kupil pośrednik kilka mieszkan i teraz sie bujaja. Oferta w Łodzi jest bogata, a bedzie tylko rosła, bo sporo PnB w kolejce. Vision juz daje rabaty na mieszkanie
  • Odpowiedz