Wpis z mikrobloga

#google #googlemaps Google jedyne co może zrobić to wygenerować ,,Murzyna" lub podsłuchiwać i kraść dane użytkowników andoirda, instalując zbędne gówno, którego nie da się odinstalować. Dziś padł collab nie da się nic a nic zrobić, został zwolniony do użycia wirtualnego cpu do 50% coś co dawniej collab robił w około 24 minuty, teraz zajmuje 4godziny i 53 sekundy, niestety ale gorszego chłamu jak google nie ma, jeszcze ten skompromitowany chrome który chce zablokować Ublocki i inne adblockery, nawet jak zablokują są wierne osoby co do tej przeglądarki a przejście na firefox lub vivaldi jest dla nich najstraszniejszą decyzją. Mapy też nie chcą działać w fiefoxie bo google robi wszystko aby korzystać tylko z chrome, dzisiaj problemu nie ma ale wczoraj był z tym problem.
  • 5
  • 1
@kutafonixor: Oby tak było, bo znam takich fanów google co wysyłali im dowód dodali kartę do konta potem skanowali paragony i wszystko o nich wie. Kradną dane sprzedają a inni im na to pozwalają, apple nie jest tak chamski w przeciwieństwie do googla, które bez pozwolenia instaluje sobie co chce na komórce i nie odinstalujesz bo brak uprawnień
Oby tak było, bo znam takich fanów google co wysyłali im dowód dodali kartę do konta


@Chio_: mnie też kazali udowodnić ze jestem pełnoletni jak chciałem filmy na yt obejrzeć. Po paru latach przestali pytać i teraz mogę normalnie oglądać (konto już wtedy miałem jakieś 15lat, nie wiem co sobie myśleli)