Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Cześć. Jak najtaniej wstawić ząb? Implant to jeśli dobrze liczę 4 tysiące i do tego korona 3 tysiące, razem 7. Mostek implant 4 tysiące i korona 3 tysiące, tutaj nie rozumiem, jaki jest sens robić most, skoro kosztuje tyle samo, a trzeba szlifować zęby? Może jest jeszcze jakiś inny sposób? Mam dwa zęby do zrobienia i wydać prawie 15 tysięcy to bardzo odczuwalne dla mojego portfela. #stomatologia



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 7
@mirko_anonim: no przy braku jednego zęba, to most i implant to podobna cena.
To nie jest coś co można zrobić taniej i dalej dobrze. Znam miejsca, w których zrobisz dobrze za 5500 zł, ale taniej nie znajdziesz.
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Poszukaj tańszej opcji. Powiem że da się wstawić implant za 5k a nawet za 4.5k. Ogólnie zasada prosta, im mniejsza miejscowość i dalej od dużego miasta tym tańszy stomatolog. Może i będzie nieco gorzej zrobione, minimalnie mniej trwałe ale za to dużo taniej, większości ludzi wystarcza.


·
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Wstawiałem niedawno 2 zęby obok siebie po jednej stronie, oraz 1 ząb po drugiej stronie.
Most na 2 zęby = 4800zł
Most na 1 ząb = 3000zł.
Łączny czas obu operacji od startu do końca 10 dni roboczych.
Oczywiście zdrowe zęby mocno szlifowane/pomniejszone żeby na nich zamontować te mosty.