Wpis z mikrobloga

Co sądzicie, może dobrym pomysłem byłoby żeby w pierwszym rzucie wysłać antyszczepionkowców, płaskoziemców, konfiarzy oraz naturalnie dezerterów? Sądząc po wynikach wyborów to spokojnie uzbiera się 5% społeczeństwa czyli jakaś 2 mln armia. Pozbędziemy się części problemów w kraju a przy okazji pomożemy Ukrainie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To ma też o tyle sens, ze Ruscy na początek nie będa chcieli strzelać do swoich.

#wojna #rosja #ukraina #polska #obowiazkowecwiczeniawojskowe #dezerterzy
  • 26
ja myślę ze w pierwszej kolejności powinniśmy wysłać wybór ów ko i 3 drogii skoro to wybrani przez nich politycy tak chca wgniatac w ziemię Putina


@owsikalfred: Bez sensu. Po co wysyłać swoich wyborców? Skoro można pozbyć się konfiarzy ( ͡º ͜ʖ͡º)

No nie, w pierwszej kolejności idą wykopowi łowcy onuc


@Rimbolo: Obawiam się, że ci z PO-PISU już zdecydowali i pójdą jednak konfiarze (
@kyle_broflovsky: Ale co, chyba się nie boisz, że się konfiarzami zasłaniasz? Jeszcze by dezerterowali albo boże broń do ruskich dołączali z zachodnią bronią. Niee, wykopowi łowcy onuc zdecydowanie muszą iść pierwsi
a ja na to otan xD na cholere mi jest ten wasz discord? Po co mi to jest już mi wypisywałeś w pw kiedys swoje mądrości? Jak coś to bardziej Niemiec niż rusek kolego xD


@owsikalfred: Nie mam "naszego" discorda, cokolwiek to jest.
A wiec rusek z niemiec, zgadlem?
@Rimbolo: Logiczne jest, ze na mięso armatnie nadają się ci o najniższym morale. W przeciwnym wypadku uciekną i jaki będzie z nich pożytek? Co do dezercji to trzeba podpatrzyć jak ruskie to robią. Siłą mobilizują tych z LPR, DPR z zerowym morale właśnie jako mięso armatnie.
@kyle_broflovsky: To jednak się boisz i się konfiarzami jako żywą tarczą chcesz się zasłonić? Oj nieładnie, nieładnie. Przecież bicie ruska to dla takiego dzielnego łowcy onuc jak Ty powinno być życiowym powołaniem, a Ty takie coś?