Wpis z mikrobloga

Widac ze sie szykujemy na tepienie orkow


@Aster1981: na tragedie życiowe dziesiątek tysięcy polskich rodzin, którzy mają synów w armii, tysiące kalek z PTSD, życie w strachu (Putin nie omieszka regularnie bombardować polskich miast). Czy wy ludzie jesteście zdrowi?
  • 1
@Aster1981: Nie klaszcz uszami, na nic się narazie nie szykujemy.
Ciebie to pamiętam jak byłeś antynarodowy, anty Wojsko Polskie i jak ci się kiedyś wklejały jakieś litewskie słowa w komentarze.
A teraz wielki ura bura jedziemy bić Ruskich
@Yurakamisa: nie wiem jak pokonuje czy też nie, mam to w dupie. Ale jeśli choćby jedna bomba spadnie na polskie miasto przez to, że wysłaliśmy tam wojsko, to znaczy że popełniliśmy nieodwracalny błąd
Ale jeśli choćby jedna bomba spadnie na polskie miasto przez to, że wysłaliśmy tam wojsko, to znaczy że popełniliśmy nieodwracalny błąd


@Arboree: no tak nie do końca. Bo putinek grozi nam atakiem więc lepiej jak spadnie jedna bomba niż tysiące.
@Yurakamisa: glowne cele sa obronne.

@Arboree walki beda prowadzone na terenie Ukrainy i Bialorusi. To wlasnie rewelacyjne, ze uda sie zniszczyc rosyjskie armie, na terenie innym niz nasz. Bo tak to szykujemy sie na wojne, ktora bedzie miala kilkaset km frontu we wschdoneij Polsce.

Stad misja panstw zachodnich na Ukrainie jest tak rewelacyjna opcja dla Polski.

@MrPerfetc oczywiscie ze szykujemy. Raczej mnie z kims mylisz. Nie uzywam polskich znakow bo tak
Bo putinek grozi nam atakiem


@Yurakamisa: tak oficjalnie to grozi wojną, jeśli pierwsi zaatakujemy. I tu można się spierać, że równie dobrze może zrobić prowokację, sfingować atak na potrzeby własnej propagandy. Tylko nie widzę sensu ułatwiania mu tego. Siedźmy se cicho, jak się będą gromadzić na granicy to zaminujmy w pisdu pas przygraniczny. Możliwości jest wiele, dlaczego rządowe trolle tak się uczepiły żeby posyłać już teraz naszych żołnierzy na wojnę?
  • 0
@Aster1981: Nie mylę. Jesteś neuropkiem który pluł na wszystko co polskie i na początku swojej kariery autokorekta poprawiała ci na słowa które ktoś rozszyfrował jeśli dobrze pamiętam jako litewskie.

Tak. Nie używasz polskich znaków bo szybciej się pisze, a przez zaoszczędzony czas ubrałeś się i jedziesz na front.
  • 0
@Aster1981: oj Aster, nie chce mi się szukać twoich starych komentarzy ale i tak jak ktoś ma tu dłużej konto to cię zna.
Nagle neuropek stał się wielkim patriotą i krzyczy żeby jechać na wojnę.