Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka
Dobra, przetrawiłem całego lajta z Muminkową.... I muszę przyznać, że Włóczykij przy Muminkowej wypada na kulturalnego, inteligentnego gościa.
Większego babsztyla to ja w życiu nie widziałem. Nie tylko nie grzeszy inteligencją jej chamówa przebija wszystko. Pod koniec lajta chyba łysy dosypał jej Yaby. Madzia w basenie mocno się pobudziła, język jej się plątał typowo jak po jakiejś Amfie.
Myślę, że jakby miała swój kanał przebiłaby miałkiego Włóczykija bo przynajmniej baba ma charyzmę...
  • 5
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Sobaka: ona ma potencjal z nich chyba najwiekszy bo jest najbardziej chamska, wulgarna i kontrowesyjna. Czyli to wszystko co sie dzisiaj klika i oglada. Poza tym lubi tez sie nayebac a wtedy niejedna czerwona linia zostaje przekroczona. Mumin to chociaz czasami sie hamuje ze swoimi przemysleniami ale to babsko jedzie po bandzie rowno bez wzgledu na konsekwencje.
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Sobaka: Rozkmina przy kamizelce

Muminowa: masz zdanie rozbudowane; aj... inaczej to powiem: Aj plis let ałt maj łest kołst...czyli ja poproszę o powiększenie mojej kamizelki...
  • Odpowiedz