Wpis z mikrobloga

Jak nie czuje sympatii do Radka Sikorskiego tak ostatnie jego wypowiedzi to w sumie totalny sztos. Mowi to co chcialbym uslyszec od Polskiego MSZ. I godnie reprezentuje nasz kraj na arenie miedzynarodowej. Oby tak dalej :)
#ukraina #wojna #rosja #polska
PABLO__ESCOBAR - Jak nie czuje sympatii do Radka Sikorskiego tak ostatnie jego wypowi...

źródło: FhpMO1qXEAE-N4R

Pobierz

Czy popierasz to co mówi Radek Sikorski

  • Tak(glosowałem na PO) 39.7% (56)
  • Tak(nie głosowałem na PO) 43.3% (61)
  • Nie(głosowałem na PO) 5.0% (7)
  • Nie(nie głoswałem na PO) 12.1% (17)

Oddanych głosów: 141

  • 5
@PABLO__ESCOBAR: Minister Sikorski to jedna z naszych najmocniejszych kart personalnych ale że Radek "dorżnął watahy" to pisowcy robili z niego "zdRadka" i zamiast go wykorzystywać, szczególnie po rozpoczęciu konfliktu na Ukrainie żeby lobbował na Zachodzie to ministrami byli Czaputowicz, Waszczykowski i Rau (ten ostatni jako taki ale też bez szału) a de facto zerowiec ziobro i karakan. Wystarczy spojrzeć na kontrast - Sikorski w 3 miesiące zrobił więcej niż pisowcy przez
@PABLO__ESCOBAR: Średnio mnie jara jakieś pustosłowie Sikorskiego, nie ma to żadnego wpływu na wojnę ani na poprawę pozycji zachodu. 3/4 świata ma gdzieś Ukrainę albo jawnie popierają Rosje, zachód musi się zmienić jeżeli chce być na topie a stare twarze jak Sikorski powinni być wymienione na nowe bo są symbolami zachodniego świata który powoli traci na znaczeniu.