Wpis z mikrobloga

Jako iż barista nie jestem, a nawet zaprawionym kawoszem (jak widać pije kawę rozpuszczalna jak #!$%@?) to mimo wszystko muszę bo się uduszę przestrzec was przed zakupem tego ścierwa w dużym słoiku bo smakuje jak spalone gówno z dodatkiem kwasu z akumulatora. Toż to kpina, nawet się nie kryją, że to dwa różne produkty bo nawet kolor się różni.
Ta mała jest ok ( ͡º ͜ʖ͡º)
19kare99 - Jako iż barista nie jestem, a nawet zaprawionym kawoszem (jak widać pije k...

źródło: 20240226_115659

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
@19kare99: Czasami są słabe partie a to dlatego że kawę robi się z ziaren które też potrafią nieraz mieć słabe partie. Lubię tę kawę i mam nadzieję że nigdy nie natrafię na złą partie bo się załamię ponieważ mnóstwo słoików nakupowałem żeby wybrać taką która mi smakuje.
  • Odpowiedz
  • 0
@Saddam_Husajn: teraz popatrzyłem dokładniej i na tej małej jest napisane, teraz jeszcze bardziej delikatny smak, więc może zmienili recepturę, musze w innym sklepie popatrzyć za ta duzą.
  • Odpowiedz
@19kare99: Ale też mnie wkurzała zła partia. Bo kupujesz cały słoik tej kawy co zawsze i się okazuje że jest do kitu. Albo wracasz do jakiejś kawy po dłuższym czasie np. po roku i się okazuje że jest już paskudna. Kiedyś miałem resztkę rezerwowej kawy której już nie piłem i przeleżał w szafce na czarną godzinę. Przypomniał mi się jej smak i była dobra więc skończyłem resztkę w słoiku i poszedłem
  • Odpowiedz