Wpis z mikrobloga

Jak dowiaduje się Dziennik Raszejski, nowy zwrot akcji w fabule ,,Chłopaków z Raszei" wywołał mnóstwo kontrowersji wśród fanów, serial zalicza gwałtowne spadki popularności, a aktorzy otrzymują groźby, w tym groźby śmierci.
Jak dobrze wiemy z poprzednich newsów, nie podpisano kontraktu z Jackiem ,,Jacą" na nowy sezon. Zdecydowano usunąć go z serialu w spektakularny sposób, rozbijając przyjaźń dwóch najlepszych kumpli.

Zapytano producenta o opinię producenta serialu:

Producent: No źle wyszło, bo scenariusz pisano pod dwóch. Miało być więcej afer o Gomułkę, leżenia z gołym fiutem, i najazdów policji. Na ten moment wszystko poszło do kosza. No ale wierzę, że Mariusz podoła nowemu scenariuszowi.

Zapytano o opinię również Mariusza, drugiego po Jacy głównego aktora produkcji. Pan Mariusz wypowiedział się w sposób kulturalny i rzeczowy.

Mariusz: No i #!$%@?, teraz w tramwaju i na ulicy mnie atakują, że ja niby konfident, i #!$%@?, do rodziny groźby wypisują. Moja żona cierpi, koleżanki przestały się do niej odzywać, i mi dzieci w szkole biją. Rozważam zwolnienie się z serialu. Strasznie toksyczna widownia. A #!$%@? wam wszystkim na ryj.

#danielmagical #patostreamy
  • 2