Wpis z mikrobloga

Czyli droga do Wrestlemani teraz jest już na ostatniej prostej. Pewne walki według mnie;
Jey Uso vs Jimmy Uso
Cody Rhodes vs Roman Reigns
Drew Mcintyre vs Seth Rollins
Logan Paul vs Kevin Owens może jeszcze dorzucą jakoś Ortona do tego bo w sumie nie widzę innego zajęcia dla niego na WMce
La Knight vs AJ Styles
Rhea Ripley vs Becky Lynch
Io Sky vs Bayley
Możliwe, że mogą dać Cody vs Rock pierwszej nocy w klasycznej stypulacji ''zwycięsca walczy z Romanem drugiej nocy o tytuł''
Pewnie jeszcze będzie JD vs Awsome Truth
Jeszcze widzę możliwość zrealizowania walizki przez Damiena Priesta na Drew po jego walce z Sethem
Możliwe, że też Cena zawalczy ale nie mam pomysłu z kim mógłby
#wwe #wrestling #wrestlemania
  • 5
  • 0
@DEWASTATOR_TM: Mnie irytuje obecnie w WWE, że każdy stage jest taki sam kiedyś nawet takie Cyber Sunday miało swój własny orginalny stage a teraz każdy taki sam [nielicząc wrestlemani lub jakieś większej gali w Arabii lub w innym kraju niż USA i Kanada] i jeszcze brak titantronów
@Hanlan: Boli mnie to, że wciąż nie wiemy co z Guntherem :/. Jeśli ta WM faktycznie ma być XL to aż się prosi o jakiś dłuższy feud dla niego. Już pomijając prestiż pasa IC sam w sobie to jest to jednak rekordowy run. Może późno się zorientowali i rzucą mu Strowmana, nie zdziwcie się jak wróci na następnym Raw. Ale ja bym chciał Lashley'a. Ta, wiem że jest na SD ale