Wpis z mikrobloga

via Android
  • 1
@BlackpillNaCalego A skąd możesz wiedzieć, które oceny są trollowe? W przypadku chada łatwo wychwycisz,
ale ja wrzucałem realnie swoje foty i równie dobrze 1 jak i 5 mogła być fałszywa. Przynajmniej połowa przegrywów to zwykle du.. skoro nawet w tak drobnej sprawie nie potrafią pomóc.
@gnomol:

jak 3/4 z was jest ode mnie przystojniejsza

Skoro oni są dosłownie piękni to co jest przyczyną ich problemów
Powinni co najmniej wymiatać w formie ONS nawet jak toksyczne charaktery nie pozwalają na związek
A może mają spektrum autyzmu?
via Android
  • 0
@Musze_wygrac_zycie Nie sądzę, że są piękni, ale ja jestem brzydki, gdzieś tak 2.5/10 do 3/10. Większość z nich to 4-5/10. Teraz sądzę, że po tym jak mnie potraktowali, że zwykle chamstwo, totalny egocentryzm i kosmiczne wymagania.
@gnomol:

Przynajmniej połowa przegrywów to zwykle du.. skoro nawet w tak drobnej sprawie nie potrafią pomóc

Przegrywy nie są na tyle zjednoczeni, żeby podejmować się wspólnych inicjatyw pomocy. Ten tag to jest bardziej coś w rodzaju miejsca gdzie każdy może przyjść i coś tam powiedzieć, ale nie ma tu myśli ani inicjatywy kolektywnej (a przynajmniej w większości). Myślę że raczej nie ma tu specjalnego przywiązania do innych osób, bardziej tolerancja i