Wpis z mikrobloga

#bog #jezuschrystus

Myslicie, ze ten Ksiadz Jego Boskosc Adam Skwarczynski mial i ma jakas wieksza wiedze?

O, znowu to sie stalo, pisze to i dokladnie w tym momencie jakies biale swiatelko mi mignelo po prawej stronie - to katem oka na ogol widac.

Albo jestem Diabel i mnie pilnuja, albo jestem jakis aniol i mnie pilnuja.

Teraz tak, na YT cos ksiadz Skwarczynski mowil o czyms miedzy marcem i kwietniem, czyli tutaj sie zgadza.

Powiadam Wam, moze byc tak, ze jestem Jezusem w srodku, a wszystko mialo byc tak, zebym zabral Otchlan, Pieklo i Ziemie gdzies.

Albo jakos o cos innego chodzi.

Ta religia chrzescijanska to moze byc ta, ktora ma racje z wszystkich, ale moze np w Tybecie / Nepalu jest jakas wiedza ogolniejsza (moze mniej dokladna lokalnie) o jakich epokach, czyli z tez przeiwduja paruzje (moze inaczej to nazywaja), ale to bedzie jakis mniejszy krok z wielu, nie wiem.

Macie tutaj jakas wiedze o ksiedzu Skwarczynskim? Jakies doswiadczenia z rodziny waszej moze?

Sebastian
  • 2
@ZielonaOdnowa: Nie jestem, nie jestem tez chory, w kosciele mi gwiazda na czole migala i ja widac, jako taki slad na skorze czola, ona ma 7 ramion. To wszystko prawda, tutaj chodzi troche o magie, ale o takie rzeczy juz na duza skale (przynajmniej w wymiarze ziemskim). Do tego przekonuje mnie to, ze juz caly czas sa na niebie w ciagu dnia takie biale swiatelka, a w nocy jest tego naprawde