Wpis z mikrobloga

Wykopki, kupiłem sobie jeansy znanej polskiej firmy z biało-czerwoną flagą. Były trochę drogie, bo kosztowały prawie 500 zł i zastanawiam się, czy są warte swojej ceny? W sensie może lepiej będzie je zwrócić i kupić 2 pary spodni z zary/innej sieciówki? Tylko mam właśnie jedne spodnie z zary i po 10-15 założeniach przetarł mi się materiał w kroku ( nie jestem grubasem jakby co xd ). Co byście zrobili na moim miejscu? Zwracać czy zostawić? #niebieskiepaski #rozowepaski #ubierajsiezwykopem #kiciochpyta #pytanie #pytaniedoeksperta
12margo099 - Wykopki, kupiłem sobie jeansy znanej polskiej firmy z biało-czerwoną fla...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 10
@12margo099: #!$%@? i kup levisy na zalando na przecenie dwie pary za 500zł kupisz
jak już kupować drogie dżinsy to jakieś selvedge denim z japonii za 1500-2000zł a zara to szmaty których nikt nie powinien kupować
kup levisy


@frutson: Tam widzę jakieś różne modele 502, 515, 511, 512, nie wiem które kupić żeby nie były szerokie, a i rozmiar noszę W30L32, ciekawy czy tam będzie taki sam ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@12margo099: sprawdzaj skład i testuj różne sklepy oraz modele.
Czasem udało mi się dorwać w tych chamskich sieciówkach model, który mam przez lata. Czasem szukam też na Bonprix czy Lidl, bo bywają ciuchy, które są bardzo dobre jakościowo.