Wpis z mikrobloga

Co oni się #!$%@? uparli na to że Premier ma do rolników jechać? To jest jakiś PRL że musi sekretarz jeździć? Od tego jest ministerstwo rolnictwa i Kołodziejczak tam regularnie z rolnikami spotyka z tego co czytam.
#sejm #polityka
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

: Jebnij się w łep oby ciebie spacyfikowali.


@LukasUK: Jak będę ludziom blokował przejście albo niszczył ich własność to właśnie to mnie spotka, przyjedzie pan bagieta i mi wlepi mandat albo mnie skuje. Rolnikom chyba coś się pomieszało w głowach, że myślą że mają jakieś prawo do naruszania innych.
  • Odpowiedz
@PfefferWerfer: tak #!$%@? kogoś obchodzą, że dopłacamy do rolnictwa z budżetu krajowego i unijnego dziesiątki miliardów złotych. Dziś ktoś wrzucał screen, że dopłata do KRUSu to ponad 27 mld, więc chyba jednak kogoś obchodzą. Może nie tak bardzo jak interesy ukraińskich agroholdingów, ale wciąż jednak nie mało.
  • Odpowiedz
bo powinien pojechać, takich protestów nie było od czasów leppera, a on nie ma żadnych propozycji rozwiązań


@siodemkaxx: No bo wiadomo, że jak ktoś drze mordę i paraliżuje miasta to znaczy, że trzeba mu ustąpić i tyle. Premier ma nie myśleć o kraju tylko każdej rozszczeniowej grupie krzykaczy ustępować jeżeli odpowiednio głośno drze mordę...
  • Odpowiedz
jak widzisz obchodzą, pokaż mi grupę która zmobilizowała się bardziej niż rolnicy w ciągu ostatnich kilkunastu lat...


@mateusz-zahorski: Strajk nauczycielski w 2019 i szantażowanie rządu maturzystami, strajk pielęgniarek w 2007 i 2015, górnicy co roku grożą strajkiem i dostają co chcą, lekarze też co chwilę dostają wszystkie żądania swojej izby, rodzice niepełnosprawnych w 2014 okupowali sejm.

Co chwilę protestuje jakaś grupa, rolnicy nie są wyjątkowi ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
nie, premier ma właśnie myśleć o kraju i o naszej gospodarce, a nie ślepo ją #!$%@?ć w imie jakiś unijnych ideologii...


@siodemkaxx: Jakby myślał o gospodarce to by otworzył Polskę na handel żywnością bez żadnych ceł i zlikwidował dotacje oraz opodatkował rolnictwo jak normalne firmy, bo to razem z górnictwem główne sektory marnowania zasobów i utrzymywania skansenu gospodarczego. 8% populacji w rolnictwie, gdy na zachodzie jest to 1%. Jednocześnie te
  • Odpowiedz