Wpis z mikrobloga

Otrzymasz ode mnie to piękne cudeńko. To kiścień. Kula z kolcami na łańcuchu połączona z trzymakiem. Prawda, że piękna? Moja kochana broń. Dbaj o nią. Pamiętaj, że kiścień to nie korbacz, te dwa są często mylone, ku mojej rozpaczy. A jeszcze jak ktoś nazwie moją słodką broń morgernszternem na łańcuchu? Nóż się w kieszeni otwiera. Kiść to pęk, zbiór, gałązka obsypana owocami. Kiścień też jest taką gałązką – obsypaną przemocą, słodkimi uderzeniami w pancerz wrogów, gnącą blachę, miażdżącą kości, rozszarpującą ciało. Poezja braterskiej miłości. Polecam każdemu. Tylko proszę, ostrożnie! Nie chcę, byś czasem majtnął niezręcznie i sam nadział się na ostre kolce. Zbyt komiczna byłaby to śmierć.

Mamy dla Was sporo nowych kości z serii Kolce! Czyli zestawy dla tych, którzy nie boją się odrobiny bólu przy ich rzucaniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
-> https://rgfk.pl/k/26/metalowe?q=Seria+Ko%C5%9Bci-Kolce

#rgfk #gry #rpg #gryrpg #gryfabularne #gryplanszowe #grybezpradu #dnd #dungeonsanddragons #warhammer #planszowki #cthulhu #grybitewne
RGFK_PL - Otrzymasz ode mnie to piękne cudeńko. To kiścień. Kula z kolcami na łańcuch...

źródło: KOŚCI SERIA KOLCE

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz