Wpis z mikrobloga

#simracing #fanatec
Jaki rig warto kupić do Cls DD 8Nm? Patrzą trochę poważniej i długodystansowo w stronę simracingu, dlatego też myślę o profilach aluminiowych. Ceny kosmiczne, ale wiadomo, taniej już było ( ͡º ͜ʖ͡º) Myślałem, żeby kupić profile i złożyć to samemu, znalazłem nawet gotowe modele CAD, tylko po podliczeniu kosztów samych materiałów wychodzi to samo co niektóre gotowce.
Czy coś takiego jest warte uwagi link poniżej wymiary rys. lewa strona?
https://www.treq-sim.com/product/treq-one-basic/ (ew. zestaw od aluxprofile).
Profil wykorzystany w tym zestawie to chyba 40x80, czy jest wystarczający dla komfortowej jazdy?
W innych projektach widziałem, że są używane znacznie wyższe profile np. 40x160, rys. prawa strona.
panmimoskok - #simracing #fanatec
Jaki rig warto kupić do Cls DD 8Nm? Patrzą trochę p...

źródło: a

Pobierz
  • 6
@mkorsov: Nic tam nie mogę znaleźć dla simowych rigów, ale dzięki za odzew ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mariusz_and Dzięki. Niestety, rig musi być mocarny :( Teraz jak podliczam to wychodzę w granicach 1500zł. Będzie 40x80 i 40x120, wszystko solidnie skręcone, więc chyba się pobawię z budową( ͡º ͜ʖ͡º) Za ~1500zł nic w zbliżonej jakości nie znajdę. Fotel mam z a6, więc kolejny
panmimoskok - @mkorsov: Nic tam nie mogę znaleźć dla simowych rigów, ale dzięki za od...

źródło: rig 22.02

Pobierz