Wpis z mikrobloga

#szczecin Przedstawili cennik szczecińskiego aquaparku i jedyne co można powiedzieć, to "ładnie nasrane". Korzystając z atrakcji może się okazać, że aby skorzystać z kibla trzeba będzie przejść przez dwie strefy i trzy kontrole paszportowe, aby zakupić bilet ulgowy studencki na minuty (z wyliczoną gramaturą klocka).
binGoldfinger - #szczecin Przedstawili cennik szczecińskiego aquaparku i jedyne co mo...

źródło: FW_cennik_page-0001

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@DonyJepp2137: Ale ja nic o cenach nie mówię. Chodzi mi wyłącznie o poziom skomplikowania tabelek. Podejrzewam, że najzwyklejszy klient, to co powinien zobaczyć na pierwszym planie w infografice, to cena jaką może się spodziewać za skorzystanie z podstawowych atrakcji - tylko tyle i aż tyle. Otwierać chyba mają jakoś na wiosnę właśnie.
  • Odpowiedz
@binGoldfinger: aaa widzisz, to ja już przyzwyczajona do komplikacji wszędzie, przestałam na nie zwracać uwagę XD niemniej, #!$%@? że Szczecin w końcu doczeka się takiego prawdziwego parku. Za gówniaka chodziłam do kompleksu basenowego XD na stadionie pogoni. Baseny z pływającymi kupami i zjeżdżalnie wyłożone mozaiką, która tarła dupę do krwi. Najlepsze wakacje ever.
  • Odpowiedz
@DonyJepp2137: No właśnie też mnie cieszy - nie jara mnie latanie na SDS i ciągłe pływanie po torze unikając dostania w łeb od osoby płynącej w drugą stronę. Brakowało takiego miejsca gdzie po prostu można wpaść się popluskać w cieplejszej wodzie.
  • Odpowiedz
2 godziny kręgli w bardzo dobrej cenie. Chyba, że ktoś zapomniał dopisać, że to cena przy bilecie całodniowym na Fabrykę Wody ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@DonyJepp2137: To to wiem, jak mnie całe życie laguna nie zachęciła, to już raczej nie zachęci. Z takich parków wodnych to miło wspominam Bukowinę Tatrzańską. Fajnie się na dworze pływało - dookoła śnieg, a basen cieplutki.
@uncross89 A to rzeczywiście - nareszcie Galaxy ma jakąś konkurencję.
  • Odpowiedz