Wpis z mikrobloga

Przeraża mnie poziom komentarzy wykopków nt. tej debaty. Widać, że na wykopie same mieszczuchy mieszkające w blokach level 18-25, którzy nigdy niczego nie posadzili i nie wyprodukowali na polu więc myślą, że wszystkie artykuły spożywcze zawsze w sklepach kupią dlatego ch*j tam z rolnikami. Żebyście jeszcze nie płakali kiedyś przy np. ewentualnej pandemii czy wojny kiedy zabraknie produktów z importu.
#kanalzero
  • 17
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@fan391 jest jakiś kraj na świecie w którym rolnictwo nie istnieje i muszą wszystko importować? Mówimy o krajach gdzie klimat pozwala uprawiać. Rolnictwo nigdy nie upadnie, co najwyżej skonsoliduje się i będzie bardziej wydajne, kiedy przestanie się małym ciulaczom opłacać. Jak widzę jak zarządzane są niektóre małe gospodarstwa w Polsce i jakie marne pieniądze zarabiają to wolałbym te hektary sprzedać i iść pracować do fabryki smrodu.
którzy nigdy niczego nie posadzili i nie wyprodukowali na polu więc myślą, że wszystkie artykuły spożywcze zawsze w sklepach


@fan391: a to musimy kupować drogo od lokalnych rolasów co mają kilka hektarów i do których ciągle dopłacamy? Dlaczego tu nie może być wolnego konkurencyjnego rynku?
Żebyście jeszcze nie płakali kiedyś przy np. ewentualnej pandemii czy wojny kiedy zabraknie produktów z importu.


@fan391: akurat wtedy cena krajowych #!$%@? tak, że nie będzie nas na nie stać, więc luz
Widać, że na wykopie same mieszczuchy mieszkające w blokach level 18-25, którzy nigdy niczego nie posadzili i nie wyprodukowali na polu


@fan391: lubię takie generalizowanie od razu wiem z kim mam do czynienia XD