Wpis z mikrobloga

Chciałbym powiedzieć OMG, ale w sumie to nie jestem zdziwiony. Teddy blablasaur w końcu założył butik.
Ok, no trochę się zdziwiłem bo już tak bardzo nie śledziłem. Ale jak tak pomyśle to jego rozwój kanału raczej podążał w tą stronę

Osobiście jakoś przestałem go oglądać gdy stracił ten charakter którym przyciągnął mnie do filmów z pierwszych lat kanału , tego odkrywania, typowego hobby. Później niestety zrobiła się z tego platforma reklamowa dla jest biznesu i nie przyciąga mnie jakoś tak.
Może też zbyt dużo zbyt luksusowych zegarków, takich poza zasięgiem. A może czegoś innego brakuje.
Tak sobie pisze, dziele się odkryciem jakby ktoś był zainteresowany.
#zegarki
jar-mitryn - Chciałbym powiedzieć OMG, ale w sumie to nie jestem zdziwiony. Teddy bla...
  • 9
@Nudel1306: @wredny_bombelek to fakt.
Fabryki to spoko rzecz, a oprawa wizualna jest bardzo dobra.
Natomiast nie umiem nazwać tego czego mi brakuje w jest filmach teraz. Czegoś z tych filmików na tle ściany z półką i lampką.
Może ta atmosfera właśnie, bo te biurowe filmiki z widokiem z wieżowca, mnie jako korposzczura odrzucają.
@jar-mitryn: Wiadomo. Jego kanał się rozrósł. Ludzie w komentarzach ogólnie naciskają na nieco więcej recenzji mikro-brandowych firm. Ma on też widoczne upodobania w stosunku do rekomendowanych marek i modeli z którymi nie do końca się zgadzam. Z przyjemnych, krótkich i pełnych informacji mini-recenzji polecam kanał WatchBox Studios.
@droperix10: a tego nie widziałem, dzięki. Miałem podejrzenia że nie jest bidokiem z nikąd. ( ͡° ͜ʖ ͡°) dobrze że umie rozkręcać biznes a nie tracić kasę. Na biedakach nie zarabia.

@wykopyrek ( ͡ ͜ʖ ͡) podziel się tym co cię najbardziej wkur..za

@Nudel1306 tia, głównie recenzje tego co sprzedaje. No cóż, zostawia miejsce dla innych youtuberów, i może dobrze.
@jar-mitryn: Czasami oglądam, tylko recenzje zegarków, które mnie interesują. Ciekawe kręci wycieczki po fabrykach i wywiady. Tylko, czy miał on chociaż 1 recenzję, w której odradzał zakupu danego modelu? Do recenzji dilerów zawsze trzeba mieć dystans.
@itseracub: obecnie najlepszy kanał ogólno-zegarkowy to This Watch, That Watch. Nigdzie indziej nie ma tyle wiedzy o funkcjonowaniu rynku, produkcji, strategii marketingowej, ofertowej i cenowej. Drugi najlepszy, choć tylko o designie to IDGuy. Cała reszta jest przeciętna i wtórna.