Wpis z mikrobloga

@ChlopoRobotnik2137: ale jest w cenie - w sensie, w podsumowaniu. Informacja jest na górze - generalnie to dość śliski temat - nie mają jak tego pokazać na sztywno w cenie, bo zobacz, że op kupił dwa bilety, a opłata serwisowa doliczana jest jedna. Więc trudno powiedzieć, jak uokik to zinterpretuje - trochę w temacie siedzę i jest tutaj bardziej przejrzyście niż w wielu innych miejscach.
  • Odpowiedz
@ChlopoRobotnik2137: ale zaraz - piszemy o flixbusie, gdzie na górze jak byk masz napisane, że będzie doliczona opłata serwisowa + jak kupisz bilet już na buttonie masz sumę z opłatą serwisową. Więc nie wiem, czemu wyjeżdżasz z wizzairem, w którym opłata serwisowa jest dopiero na check-oucie.

Obecnie UOKiK przypieprza się m.in. do Glovo za ukrywanie opłaty serwisowej - widoczna jest dopiero przy ostatnim kroku zamówienia. Kilka miesięcy temu BlaBlaCar wprowadził widok
  • Odpowiedz
@ChlopoRobotnik2137: ale przecież widzisz na buttonie. Nie jesteś w stanie wpisać opłaty serwisowej w cenę biletu, bo opłata serwisowa jest liczona do TRANSAKCJi a nie do BILETU. Jest legitnie - serio, zarabiam na takich rzeczach od ponad 10 lat, przepracowałem też trochę w banku (w którym prawnicy mi mózg wyprali), bujałem się w moim ostatnim miejscu pracy też przejrzystością prezentowania opłat serwisowych i dostaw - lepiej tego nie da się zrobić
  • Odpowiedz